Zamknij

Sylwester w Polsacie 2020 jednak się odbędzie. Nina Terentiew zdradziła, kto wystąpi

07.12.2020 17:37
Nina Terentiew
fot. Screen

Sylwester 2020/2021 w stacji Polsat będzie pełen niespodzianek - zapowiada Nina Terentiew. Dyrektor programowa zaprosiła na Sylwestrową Moc Przebojów, która ze względu na pandemię będzie miała nieco inny charakter. Kto wystąpi podczas Sylwestra w Polsacie 2020? 

Sylwester w Polsacie od lat cieszył się olbrzymią popularnością wśród widzów. Sylwestrowa Moc Przebojów, podczas której występuje plejada największych gwiazd polskiej sceny, odbywa się nieprzerwanie od 15 lat. Jednak w tym roku impreza stanęła pod znakiem zapytania. Ze względu na pandemię koronawirusa nie będzie można zorganizować tradycyjnego koncertu na Stadionie Śląskim. Mimo to Nina Terentiew znalazła sposób, by przyciągnąć tłumy. Dyrektor programowa Polsatu potwierdziła, że Sylwester w Polsacie 2020 na pewno się odbędzie. 

Do tej pory tylko Polsat zapewnił, że zorganizuje muzyczną imprezę na żywo. Stacja TVN jak na razie stawia na wieczór filmowy. Podobnie miał wyglądać Sylwester 2020 w TVP, ale według zapewnień Jacka Kurskiego szykowana jest kolejna odsłona Sylwestra Marzeń z Dwójką. 

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką, Sylwester Marzeń - powiedział prezes telewizji publicznej w rozmowie z JastrząbPost. 

Nieoficjalnie wiadomo, że na Sylwestrze z Dwójką 2020 mają zaśpiewać m.in. Zenek Martyniuk, Michał Szpak i Golec uOrkiestra. 

Sylwester 2020/21 - OBOSTRZENIA: co wolno, a co jest zabronione? [OGRANICZENIA]

Sylwester w Polsacie 2020: będzie Sylwestrowa Moc Przebojów 

Polsat zapowiedział, że Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 pojawi się na antenie. Nina Terentiew zaprosiła widzów na muzyczną domówkę z Polsatem. 

Całe nasze życie się zmieniło i zastanawialiśmy się długo nad formułą tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów. Organizujemy to wydarzenie, mając na uwadze bezpieczeństwo publiczności, artystów i naszych ekip.  W związku z tym w tym roku nie możemy zaprosić widzów na Stadion Śląski, stąd pomysł na organizację imprezy sylwestrowej na żywo w dwóch studiach Polsatu równocześnie. Publiczność będzie się z nami bawić nie tylko przed telewizorami, ale także wirtualnie w bezpośrednim kontakcie z naszymi prowadzącymi i gwiazdami. Szykujemy wiele niespodzianek, ale na razie nie chciałabym za dużo zdradzać - powiedziała w rozmowie z Interią dyrektor programowa Polsatu. 

Terentiew ujawniła kilka gwiazd, które wystąpią podczas sylwestrowej nocy w Polsacie. 

Wśród gości znajdą się wspaniali artyści od Dawida Kwiatkowskiego do Alicji Majewskiej, od Loony do legendarnego Boney M. z Maizie Williams, czyli możemy się spodziewać pokoleniowego mixu. Dodam jeszcze, że będzie to wyjątkowo interaktywny Sylwester z ogromną liczbą cennych nagród dla naszych widzów - podkreśliła szefowa. 

Super Express: Taniec z gwiazdami znika z anteny Polsatu?