Zamknij

Sylwia Bomba zaliczyła wpadkę. Ochroniarz nie chciał wpuścić jej na ściankę

23.11.2021 19:58
Sylwia Bomba
fot. Pawel Wodzynski/East News

Sylwia Bomba została zaproszona na premierę "Dziewczyn z Dubaju". Okazało się, że podczas wydarzenia doszło do pewnego niekomfortowego zdarzenia. Kiedy gwiazda "Gogglebox" próbowała dostać się na ściankę, została odprawiona z kwitkiem.

Sylwia Bomba i Dorota Rabczewska miały okazję poznać się podczas ostatniego odcinka " Tańca z gwiazdami". Panie najwyraźniej przypadły sobie do gustu. Wcześniej, podczas jednego z odcinków "TzG" bomba udzieliła wywiadu, w którym wsparła Dodę i jej rozstanie z Emilem Stępniem. Pochwaliła sposób, w jaki piosenkarka zdecydowała się rozstać, nie chcąc prać brudów. "Powiedziałam, że trzymam za nią kciuki" - stwierdziła Bomba w rozmowie z dziennikarzem Pomponika.

Zobacz także: Aktor "Barw szczęścia" chwalił się chrzcinami i obraził kolegów. Doczekał się kąśliwej odpowiedzi

Sylwia Bomba nie została wpuszczona na ściankę na premierze "Dziewczyn z Dubaju"

Sylwia Bomba postanowiła skorzystać z zaproszenia na film Dody i pojawiła się na wydarzeniu, zachwycając piękną kreacją. Okazuje się, że w trakcie eventu przytrafiła się jej niekomfortowa sytuacja, o czym opowiedziała "Pomponikowi".

"Pan ochroniarz nie chciał mnie wpuścić na ściankę" - powiedziała reporterowi Bomba. Za chwilę dodała, że wie, dlaczego tak się stało: "Oślepił go blask mojej kreacji" - stwierdziła z żartem, a następnie wyjaśniła całą sytuację.

"Absolutnie nie poczułam się z tym źle, pan szybko się zrehabilitował (...). Chciałam wejść na ściankę, bo jestem po szkole filmowej i wiem dobrze, jak przebiega proces robienia filmu i ile kosztował dwie panie, które tworzyły ten film, ile kosztował je nerwów, wysiłków i pracy. Uważam, że będąc w tym miejscu, robiąc sobie zdjęcie na ściance i wrzucając je, dodając też np. recenzję filmu, oddaje się w jakiś sposób hołd. Ja jestem z tego teamu pań, które się wspierają" - wyznała.

Bomba wyjaśniła, że dostała zaproszenie od samej Rabczewskiej, która ucieszyła się ze wsparcia, jakie dostała od uczestniczki "Tańca z gwiazdami" podczas jej wspomnianego już wywiadu.

Okazuje się, że ochroniarz szybko spróbował naprawić swój błąd i gwiazda "Gogglebox" mogła również zapozować na ściance podczas jednej z najgorętszych premier tego roku. Przypomnijmy, "Dziewczyny z Dubaju" już oficjalnie w kinach.