Zamknij

Sylwia Dekiert w ciąży. Gwiazda TVP pokazała zdjęcie z brzuszkiem [FOTO]

29.09.2020 18:26
Sylwia Dekiert
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Sylwia Dekiert, popularna dziennikarka TVP Sport, podzieliła się radosną nowiną. Na fotografii możemy podziwiać ją z ciążowym brzuszkiem. Zdradziła także, że Telewizja Polska dba o jej komfort. Kiedy możemy spodziewać się przyjścia pociechy na świat?

Telewizja Polska stawia na przebojowych prezenterów w nieustającej walce o prym wśród stacji telewizyjnych. Nie jest tajemnicą, że uznane nazwiska lub przebojowe osobowości są w stanie ugrać bardzo wiele dla całej stacji. Nie dotyczy to jedynie formatów rozrywkowych i śniadaniowych, ale także programów sportowych. W tego typu formatach zdecydowanie brylują mężczyźni, jednak zdarzają się także przebojowe kobiety. Jedną z nich jest Sylwia Dekiert, doskonale znana widzom TVP Sport. Dziennikarka nie stara się być w blasku fleszy, jednak media nie tracą jej z oczu i bacznie śledzą życie zawodowe oraz osobiste.

Sylwia Dekiert  ma 42-lata i może mówić o szczęściu zarówno w kontekście życia zawodowego, jak i prywatnego. W 2019 roku na jednej z malowniczych greckich wysp zaręczyła się ze Sławomirem Nelupem, producentem związanym z Telewizją Polską. Zakochani mają niemały powód do radości. Dekiert, która ma już dwójkę dzieci, spodziewa się kolejnego, pierwszego wspólnego z obecnym partnerem.

 Michał Pazdan obronił... dziennikarkę [WIDEO]

Sylwia Dekiert w ciąży. Gwiazda TVP spodziewa się dziecka

Sylwia Dekiert za kilka miesięcy powita na świecie trzecie dziecko. Dziennikarka nie zwykła chwalić się przesadnie życiem prywatnym, stawia raczej na ochronę swojej prywatności. Jednak tak szczęśliwą nowiną postanowiła podzielić się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Warto zaznaczyć, że Sylwia nadal jest aktywna zawodowo. Na jej Instastory mogliśmy podziwiać zdjęcie zza kulis gali bokserskiej, na którym widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Jak podkreśliła Dekiert, TVP stara się dbać o brzemienną dziennikarkę.

- Fotel w pracy? Produkcja TVP Sport dba o ciężarne prowadzące - napisała Sylwia.

Oczywiście fani prezenterki zasypali ją falą dobrych życzeń i gratulacji, do których oczywiście się dołączamy.