Zamknij

Sylwia Grzeszczak jest w ciąży? Odsłoniła brzuch i rozwiała wszelkie wątpliwości

Judyta Wanicka
11.10.2019 18:17
Sylwia Grzeszczak
fot. VIPHOTO/East News

Sylwia Grzeszczak spodziewa się drugiego dziecka? Informacje o tym, że piosenkarka jest w ciąży, pojawiły się już w lipcu, ale gwiazda nie chciała komentować sprawy. W końcu Sylwia Grzeszczak opublikowała zdjęcie, które dobitnie pokazuje, jak po kilku miesiącach wygląda jej brzuch. Lepszego dowodu chyba nie potrzeba...

Sylwia Grzeszczak od lat jest jedną z najpopularniejszych wokalistek polskiej sceny popowej. Jej kolejne piosnki podbijają polskie listy przebojów, a gwiazda regularnie koncertuje na największych festiwalach w kraju. Szczęśliwie wiedzie jej się również w życiu prywatnym. W 2014 roku piosenkarka wyszła za mąż za Marcina Piotrowskiego, znanego jako Liber. Rok później przyszła na świat ich córka, Bogna. W lipcu tego roku w mediach pojawiły się informacje, że rodzina muzyków wkrótce się powiększy. Magazyn "Flesz" podał, że Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży. 

Sylwia Grzeszczak nie jest w ciąży 

Fani z niecierpliwością wyczekiwali momentu, w którym Sylwia Grzeszczak potwierdzi ciążę. Zaokrąglonego brzuszka wypatrywano na Instagramie i koncertach, ale wokalista dbała o to, by niczym nie wzbudzać podejrzeń. W końcu opublikowała zdjęcie, które dobitnie pokazuje, jak po kilku miesiącach od medialnych doniesień o ciąży wygląda jej brzuch. Jeśli przyjąć, że zdjęcie jest aktualne, a wszystko wskazuje, że tak, doniesienia o ciąży zdają się nie potwierdzać.

Sylwia Grzeszczak pozuje za kulisami jednego z koncertów w modnym kostiumie w zebrę i krótkim topie. W oczy rzuca się przede wszystkim pięknie umięśniony brzuch gwiazdy. Jednak próżno szukać tu jakiejkolwiek krągłości. Gdyby gwiazda rzeczywiście była w ciąży, po takim czasie widać by już było małą, kształtną "piłeczkę". Tymczasem brzuch Sylwii Grzeszczak wciąż jest płaski jak stolnica.

Wygląda na to, że doniesienia kolorowej prasy o ciąży artystki były pochopne. Sama Sylwia Grzeszczak nie ułatwiała sprawy, miesiącami konsekwentnie odmawiając komentarza i chroniąc swoją prywatność. Gdy w sierpniu Kinga Burzyńska z "Dzień dobry TVN" zapytała piosenkarkę, czy spodziewa się dziecka, ta odparła wymijająco:

Nic wam nie powiem. Jedno jest pewne: ja zawsze chronię swoją prywatność, skupiam się tylko na muzyce, zawsze sprawia mi to najwięcej radości. Czy jestem w ciąży, czy będę - czas pokaże.

RadioZET.pl/jw