Zamknij

Sylwia Grzeszczak pokazała się bez makijażu."Ale piękna" [FOTO]

26.08.2020 17:07
Sylwia Grzeszczak
fot. Tricolors/ East News

Sylwia Grzeszczak lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Gwiazda na swoim Instagramie chętnie publikuje kolejne metamorfozy. Tym razem Sylwia Grzeszczak pokazała się bez makijażu i zachwyciła swoich fanów.

Sylwia Grzeszczak lubi stawiać na wyrazisty make-up i barwny styl. Tym razem jednak gwiazda pokazała się na Instagramie w wersji saute.

Piosenkarka pokazała swoim fanom, jak pracuje. Gwiazda zdradziła, że najlepiej tworzy się jej nowe dźwięki i teksty piosenek nocą. "Nocą lubię tworzyć" - napisała, publikując selfie bez makijażu.

Sylwia Grzeszczak bez makijażu. Gwiazda pokazała naturalne zdjęcie [FOTO]

Fani natychmiast zasypali artystkę komplementami. "Ale pięknie wyglądasz", "super bez makijażu. Nocą wyostrzają się zmysły", "śliczna jak zwykle", "piękna, gdzie są tak piękne kobiety?" - zachwycali się fani gwiazdy.

Sylwia Grzeszczak nie zdradziła jednak, nad czym obecnie pracuje, lecz z pewnością niedługo podzieli się nowymi pomysłami ze swoimi fanami. Prywatnie Sylwia Grzeszczak jest żoną muzyka Marcina "Libera" Piotrowskiego. 5 grudnia 2015 roku para przywitała na świecie córeczkę Bognę.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl