Zamknij

Sylwia Grzeszczak zmieniła fryzurę. Fani: "Jesteś nie do poznania" [FOTO]

Maciej Friedrich
09.04.2020 19:28
Sylwia Grzeszczak zmieniła fryzurę. Fani: "Jesteś nie do poznania" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Sylwia Grzeszczak zdecydowała się na zmianę fryzury i skróciła włosy. Nie umknęło to fanom gwiazdy, pojawiły się nawet opinie, że gwiazda jest nie do poznania. Sylwia podziękowała także za urodzinowe życzenia.

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych obecnie polskich piosenkarek, która wylansowała takie przeboje, jak "Małe rzeczy" czy "Tamta dziewczyna". Artystka, która debiutowała w wieku zaledwie 5 lat w programie "Od przedszkola do Opola", cieszy się ogromną sympatią fanów, a jej występy możemy oglądać podczas największych festiwali. Poza talentem wokalnym Sylwia może pochwalić się także grą na fortepianie.

 5-letnia Sylwia Grzeszczak w „Od przedszkola do Opola” [WIDEO]

Popularność Grzeszczak na rynku muzycznym przekłada się na jej popularność w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 90 tysięcy użytkowników. Sylwia dzieli się z fanami zdjęciami z występów, nieco rzadziej pojawiają się fotografie z jej życia prywatnego (na przykład z córeczką Bogną). Tym razem wokalistka, która skończyła 31 lat, postanowiła podziękować fanom za życzenia. Przy okazji pokazała się w nowej fryzurze.

Sylwia Grzeszczak w nowej fryzurze. Wokalistka zachwyciła fanów

Na profilu Sylwii Grzeszczak na Instagramie pojawił się wpis, w którym dziękuje fanom za życzenia z okazji 31. urodzin. Uważnym internautom nie umknął fakt, że gwiazda zdecydowała się na delikatną zmianę fryzury. Delikatnie skrócone, proste włosy bardzo spodobały się fanom, którzy chwalili naturalną urodę wokalistki.

- Tak ostatnio zauważyłam, że przepięknie wygląda pani bez makijażu.

- Wow, Sylwia jesteś nie do poznania.

- Francja elegancja. Pięknie Sylwia, pięknie - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się nowa, "domowa" stylizacja Sylwii?

Zagłosuj

Masz bardzo zdolnego syna

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF