Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek. „Mówią, że ciąża po czterdziestce jest trudniejsza”

30.01.2019 15:10

Sylwia Juszczak, żona Mikołaja Krawczyka, spodziewa się dziecka. Uczestniczka „Tańca z gwiazdami” na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Zdradziła również, że ciąża po czterdziestce wcale nie jest trudna.

 Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek. „Mówią, że ciąża po czterdziestce jest trudniejsza” fot. Instagram:@sylwia_alicja_juszczak

Sylwia Juszczak to aktorka, którą widzowie znają między innymi z ról w „Na Wspólnej”, „Fali zbrodni” czy filmie „Głośniej od bomb”. W 2015 roku wzięła udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji „Tańca z gwiazdami”. Wraz ze swoim tanecznym partnerem Kamilem Kuroczko zajęła piąte miejsce.

Juszczak ma dwóch synów, Vincenta i Nataniela, owoc związku z pierwszym mężem Tomaszem Pągowskim. Para rozwiodła się, a Sylwia związała się z Magnusem Arnesenem, z którym wzięła ślub w 2011 roku. Małżeństwo przetrwało 5 lat, na początku 2016 roku aktorka rozwiodła się po raz drugi.

W 2016 roku pojawiły się informacje o jej związku z Mikołajem Krawczykiem, aktorem znanym między innymi z ról w „Barwach szczęścia”, „Pierwszej miłości” i „Pensjonacie nad rozlewiskiem”. W lutym 2017 roku wyszło na jaw, że para wzięła sekretny ślub. Krawczyk wcześniej związany był między innymi z Agnieszką Włodarczyk i Anetą Zając, z którą ma dwóch synów, Roberta i Michała. Teraz razem z Juszczak oczekują przyjścia na świat ich wspólnego dziecka.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk fot. Instagram:@sylwia_alicja_juszczak

ZOBACZ: Joanna Krupa może mieć problem z zajściem w ciążę. Modelka wyznała, że jest chora

Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek

Na profilu Sylwii na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka eksponuje spory już ciążowy brzuszek. W poście nie kryła podekscytowania. Zdradziła też, że wbrew powszechnej opinii ciąża po czterdziestce to nic trudnego.

„Mówią, że ciąża po 40-tce jest trudniejsza... ja czuję się świetnie ! Na nasze szczęście czekają już nasi czterej starsi synowie. Cudny czas” – podsumowała Juszczak.

ZOBACZ: Kasia Tusk jest w ciąży? Jej brzuch się zaokroąglił

Fani nie mogli napatrzeć się na aktorkę, w komentarzach pojawiły się gratulacje i miłe słowa pod jej adresem.

„Ale super, gratulacje! Chyba zacznę planować swoją, a i tak nie będę tak świetnie wyglądała, mimo że byłaby to ciąża po 30”.

„Piękna wiadomość. Cudowna kobietka ,którą miałam przyjemność poznać. Dużo zdrówka dla Was!”

„Po 40-tce? Już tyle wiosen Pani skończyła? Trudno uwierzyć, ja widzę w Pani szczęśliwą 30-latkę”.

Sylwia Juszczak fot. Instagram:@sylwia_alicja_juszczak

Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia.

RadioZET.pl/MF

Oceń
Tagi