Zamknij

Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek. „Mówią, że ciąża po czterdziestce jest trudniejsza”

Redakcja
30.01.2019 15:10
 Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek. „Mówią, że ciąża po czterdziestce jest trudniejsza”
fot. Instagram:@sylwia_alicja_juszczak

Sylwia Juszczak, żona Mikołaja Krawczyka, spodziewa się dziecka. Uczestniczka „Tańca z gwiazdami” na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Zdradziła również, że ciąża po czterdziestce wcale nie jest trudna.

Sylwia Juszczak to aktorka, którą widzowie znają między innymi z ról w „Na Wspólnej”, „Fali zbrodni” czy filmie „Głośniej od bomb”. W 2015 roku wzięła udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji „Tańca z gwiazdami”. Wraz ze swoim tanecznym partnerem Kamilem Kuroczko zajęła piąte miejsce.

Juszczak ma dwóch synów, Vincenta i Nataniela, owoc związku z pierwszym mężem Tomaszem Pągowskim. Para rozwiodła się, a Sylwia związała się z Magnusem Arnesenem, z którym wzięła ślub w 2011 roku. Małżeństwo przetrwało 5 lat, na początku 2016 roku aktorka rozwiodła się po raz drugi.

W 2016 roku pojawiły się informacje o jej związku z Mikołajem Krawczykiem, aktorem znanym między innymi z ról w „Barwach szczęścia”, „Pierwszej miłości” i „Pensjonacie nad rozlewiskiem”. W lutym 2017 roku wyszło na jaw, że para wzięła sekretny ślub. Krawczyk wcześniej związany był między innymi z Agnieszką Włodarczyk i Anetą Zając, z którą ma dwóch synów, Roberta i Michała. Teraz razem z Juszczak oczekują przyjścia na świat ich wspólnego dziecka.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk
fot. Instagram:@sylwia_alicja_juszczak

ZOBACZ: Joanna Krupa może mieć problem z zajściem w ciążę. Modelka wyznała, że jest chora

Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek

Na profilu Sylwii na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka eksponuje spory już ciążowy brzuszek. W poście nie kryła podekscytowania. Zdradziła też, że wbrew powszechnej opinii ciąża po czterdziestce to nic trudnego.

„Mówią, że ciąża po 40-tce jest trudniejsza... ja czuję się świetnie ! Na nasze szczęście czekają już nasi czterej starsi synowie. Cudny czas” – podsumowała Juszczak.

ZOBACZ: Kasia Tusk jest w ciąży? Jej brzuch się zaokroąglił

Fani nie mogli napatrzeć się na aktorkę, w komentarzach pojawiły się gratulacje i miłe słowa pod jej adresem.

„Ale super, gratulacje! Chyba zacznę planować swoją, a i tak nie będę tak świetnie wyglądała, mimo że byłaby to ciąża po 30”.

„Piękna wiadomość. Cudowna kobietka ,którą miałam przyjemność poznać. Dużo zdrówka dla Was!”

„Po 40-tce? Już tyle wiosen Pani skończyła? Trudno uwierzyć, ja widzę w Pani szczęśliwą 30-latkę”.

Sylwia Juszczak
fot. Instagram:@sylwia_alicja_juszczak

Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia.

RadioZET.pl/MF