Zamknij

„Fakt”: Sylwia Juszczak urodziła. Znamy płeć dziecka Mikołaja Krawczyka

Maciej Friedrich
19.03.2019 14:26
„Fakt”: Sylwia Juszczak urodziła. Znamy płeć dziecka Mikołaja Krawczyka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jak informuje dziennik „Fakt”, na świat przyszło pierwsze wspólne dziecko Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka. Znana ma być również płeć dziecka. Czy aktor doczekał się wymarzonej córeczki?

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk według medialnych doniesień są parą od 2016 roku. Zakochani nie zwykli jednak chwalić się prywatnym życiem, dlatego uznawani są za jedną z najbardziej tajemniczych par krajowego show-biznesu. Nawet o tym, że para wzięła ślub, fani dowiedzieli się bardzo późno. W wywiadzie udzielonym przez Krawczyka w 2017 roku mogliśmy przeczytać:

– Tak, jesteśmy małżeństwem od zeszłego roku. Uroczystość była utrzymana w tajemnicy. Udział w niej wzięli i najbliżsi i wszystkie dzieci.

Sylwia i Mikołaj wychowują bowiem łącznie czterech synów z poprzednich związków. Krawczyk ma bliźniaki ze związku z Anetą Zając, natomiast Juszczak dwóch chłopców z pierwszym mężem Tomaszem Pągowskim. Na początku 2016 roku rozwiodła się z drugim mężem, Magnusem Arnesenem.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk
fot. VIPHOTO/East News

Sylwia Juszczak urodziła

Po ślubie pojawiły się informacje o ciąży Juszczak. Aktorska para jak zwykle nie komentowała medialnych doniesień. Jednak 30 stycznia Juszczak pochwaliła się zdjęciem z ciążowym brzuszkiem.

Jak poinformował dziennik „Fakt”, Sylwia i Mikołaj są już szczęśliwymi rodzicami. Co więcej, na świat przyszła dziewczynka, co oznacza, że Krawczyk doczekał się wymarzonej córeczki. Oczywiście małżonkowie nie skomentowali medialnych doniesień. Jeśli naprawdę zostali rodzicami, oczywiście życzymy wszystkiego dobrego i gratulujemy.

Zagłosuj

Jak myślisz, czy para będzie trzymać narodziny w tajemnicy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plejada.pl/MF