Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sylwia Juszczak wyjawiła płeć dziecka. Opublikowała zdjęcie ze spaceru z wózkiem

03.04.2019 14:41

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zostali rodzicami. Aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciem ze spaceru z wózkiem. Przy okazji szczęśliwa mama wyjawiła również płeć dziecka.

Sylwia Juszczak wyjawiła płeć dziecka. Opublikowała zdjęcie ze spaceru z wózkiem fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk niedawno zostali rodzicami. Para, która spotyka się od 2016 roku, uchodzi za skrytą i nieafiszującą się w mediach prywatnym życiem. Nawet ich ślub trzymany był w ścisłej tajemnicy, ponieważ chcieli uniknąć rozgłosu. Wiadomość o tym, że na świat przyszło ich dziecko, pojawiła się w połowie marca. Według doniesień „Faktu” Mikołaj Krawczyk doczekał się wymarzonej córki. Jednak małżonkowie jak zwykle unikali publicznego komentowania tych doniesień. Fotografia, którą Sylwia opublikowała w mediach społecznościowych, rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące płci potomka.

ZOBACZ: Siostra Joanny Kulig została mamą

Sylwia Juszczak zdradziła płeć dziecka

We wtorek na profilu Juszczak na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie. Aktorka, korzystając z ciepłych wiosennych dni, wybrała się na spacer z wózkiem do parku. Choć na fotografii nie widzimy maleństwa, wpis Juszczak zdradza jego płeć.

„Pogoda piękna, więc z ogromną przyjemnością wychodzimy na spacerki. A właściwie wyjeżdżamy karetą-posiadanie prawdziwej księżniczki zobowiązuje”.

Tym samym medialne doniesienia się potwierdziły. Sylwia i Mikołaj zostali rodzicami córeczki. Fani nie szczędzili gwieździe „Pensjonatu nad rozlewiskiem” komplementów i życzeń.

„Sylwia gratulacje! Pięknie wyglądasz i fajnie ze córcia do męskiego grona dołączyła, ściskam”.

Przypomnijmy, że Juszczak i Krawczyk mają już czterech synów pochodzących z ich poprzednich związków.

ZOBACZ: Kobieta urodziła 7 kilogramowe dziecko

RadioZET.pl/MF

Oceń