Zamknij

Sylwia Juszczak wyjawiła płeć dziecka. Opublikowała zdjęcie ze spaceru z wózkiem

Maciej Friedrich
03.04.2019 14:41
Sylwia Juszczak wyjawiła płeć dziecka. Opublikowała zdjęcie ze spaceru z wózkiem
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zostali rodzicami. Aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciem ze spaceru z wózkiem. Przy okazji szczęśliwa mama wyjawiła również płeć dziecka.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk niedawno zostali rodzicami. Para, która spotyka się od 2016 roku, uchodzi za skrytą i nieafiszującą się w mediach prywatnym życiem. Nawet ich ślub trzymany był w ścisłej tajemnicy, ponieważ chcieli uniknąć rozgłosu. Wiadomość o tym, że na świat przyszło ich dziecko, pojawiła się w połowie marca. Według doniesień „Faktu” Mikołaj Krawczyk doczekał się wymarzonej córki. Jednak małżonkowie jak zwykle unikali publicznego komentowania tych doniesień. Fotografia, którą Sylwia opublikowała w mediach społecznościowych, rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące płci potomka.

ZOBACZ: Siostra Joanny Kulig została mamą

Sylwia Juszczak zdradziła płeć dziecka

We wtorek na profilu Juszczak na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie. Aktorka, korzystając z ciepłych wiosennych dni, wybrała się na spacer z wózkiem do parku. Choć na fotografii nie widzimy maleństwa, wpis Juszczak zdradza jego płeć.

„Pogoda piękna, więc z ogromną przyjemnością wychodzimy na spacerki. A właściwie wyjeżdżamy karetą-posiadanie prawdziwej księżniczki zobowiązuje”.

Tym samym medialne doniesienia się potwierdziły. Sylwia i Mikołaj zostali rodzicami córeczki. Fani nie szczędzili gwieździe „Pensjonatu nad rozlewiskiem” komplementów i życzeń.

„Sylwia gratulacje! Pięknie wyglądasz i fajnie ze córcia do męskiego grona dołączyła, ściskam”.

Przypomnijmy, że Juszczak i Krawczyk mają już czterech synów pochodzących z ich poprzednich związków.

ZOBACZ: Kobieta urodziła 7 kilogramowe dziecko

RadioZET.pl/MF