Zamknij

Sylwia Lipka ma koronawirusa. Co z jej udziałem w "Tańcu z gwiazdami"?

16.10.2020 12:30
Sylwia Lipka
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Sylwia Lipka, podobnie jak pozostali uczestnicy "Tańca z gwiazdami", jest poddawana regularnym testom na koronawirusa. Niestety, ostatnio otrzymała wynik pozytywny. Smutną informacją podzieliła się z fanami na Tik Toku.

Sylwia Lipka, znana wokalistka i youtuberka, ma koronawirusa. Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" regularnie poddawani są testom na obecność wirusa SARS-CoV-2. Ostatnio w związku z ryzykiem zakażenia na domową izolację skierowani zostali Bogdan Kalus i jego taneczne partnerka Lenka Klimentova, a także mąż tancerki, również tancerz, Jan Kliment. Jak udało się ustalić, Bogdan i Lenka nie wrócą już do programu (w ich miejsce przywrócona została para: Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz), a taneczna parnerka Jana Klimenta - Ania Karwan - odpadła w ostatnim odcinku.

Teraz okazuje się, że kolejna uczestniczka może odejść z programu ze względu na zarażenie koronawirusem. Sylwia Lipka opublikowała na Tik Toku nagranie, na którym pokazuje, jak robi dwa testy przed próbą generalną. Niestety, oba testy okazały się pozytywne, a trzecia próba została przesłana do laboratorium.

Zobacz także: Taniec z gwiazdami 11: Sylwester Wilk mierzy się z hejtem. Widzowie chcą, żeby odpadł z programu

Sylwia Lipka z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19

- Test nr 2 dla pewności. Pozytwny x2 (...). Test nr 3 wysłany do laboratorium. Nie mogłam wziąć udziału w próbie, wyniki dostanę jutro - wyjaśniła Sylwia Lipka na Tik Toku. Choć nagranie po jakimś czasie zniknęło z jej profilu, zdążyło pojawić się już w kilku innych miejscach w sieci.

Wokalistka nie potwierdziła na razie, czy w próbce, która została wysłana do laboratorium, również wykryto koronawirusa. Widzowie niepokoją się i pytają na profilu instagramowym "Tańca z gwiazdami", czy uczestniczka weźmie udział w dzisiejszym odcinku na żywo. Stacja nie wydała jeszcze oświadczenia w tej sprawie.

- Dlaczego, skoro kolejny uczestnik ma koronawirusa, na kwarantannę nie idzie cała ekipa (uczestnicy, kamerzyści, itd.)? Trudno uwierzyć, że jakoś nagle nikt inny oprócz Rafała nie miał kontaktu z Sylwią.

- Powinna być przerwa w programie. Sylwia miała szansę na wygraną, a teraz tylko przed finałem będzie pewnie miała kwarantanne. Strasznie to słabe, bo dziewczyna chyba zasłużyła, żeby miała takie same szanse jak reszta.

- Jeśli to prawda, że Sylwia ma koronę, przerwa w emisji JEST NIEUNIKNIONA - czytamy w komentarzach na profilu instagramowym produkcji.

11. edycja "Tańca z gwiazdami" ruszyła wiosną 2020, jednak szybko została przerwana w związku z rozwijającą się pandemią koronawirusa. Program wrócił dopiero w jesiennej ramówce Polsatu. Myślicie, że w związku z zarażeniami uczestników znów nastąpi przerwa w emisji?