Zamknij

Sylwia Madeńska bez makijażu. Gwiazda "Love Island" w naturalnej wersji [FOTO]

02.02.2021 15:18
Sylwia Madeńska
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Sylwia Madeńska wie, jak podgrzać atmosferę na swoim Instagramie. Gwiazda "Love Island" tym razem pokazała się w wersji no make-up. Fotografię, na której pozuje bez makijażu, zestawiła ze zdjęciem, na którym widzimy ją w pełnym make-upie. "Przepiękna jesteś w obu odsłonach" - komentowali internauci.

Sylwia Madeńska jak na gwiazdę mediów społecznościowych przystało, wie, jak podgrzać atmosferę na Instagramie. Tym razem uczestniczka  "Love Island" pokazała się w bardzo naturalnej wersji, bez makijażu. Do tej pory tancerka prezentowała zdjęcia, na których pozuje w dość mocnym make-upie.

Zobacz też:  Mikołaj Jędruszczak dogryza Sylwii Madeńskiej: "Szybko doszłaś po rozstaniu"

Sylwia Madeńska bez makijażu. Gwiazda "Love Island" w naturalnej wersji [FOTO]

Tym razem zestawiła dwa zdjęcia: w wersji no make-up oraz w pełnym i bardzo wyrazistym makijażu, wykonanym przez gwiazdę "Gogglebox" - Ewę Mrozowską.

Fanom Sylwia w obu wersjach bardzo się spodobała: zarówno w mocnym, bardzo wyrazistym makijażu, jak i w naturalnej wersji.

"Przepięknie. Brawo za odwagę w pokazaniu twarzy BEZ ŻADNEGO upiększenia", super w makijażu i bez. Makijaż trzeba traktować tak jak ubranie: raz się ubiera wieczorowo, raz sportowo, innym razem na luzie, a jeszcze inny imprezowo", "młodziutko bez makijażu", "przepiękna jesteś w obu odsłonach", "super wyszło" - komentowali fani.

Sylwia Madeńska dała się poznać fanom w programie "Love Island. Wyspa miłości". Gwiazda brała też udział w programie " Taniec z gwiazdami", w którym tańczyła razem z byłym już chłopakiem - Mikołajem Jędruszczakiem.

RadioZet.pl