Zamknij

Sylwia Przybysz padła ofiarą oszusta. Firma bezprawnie wykorzystała jej wizerunek

Sylwia Wamej
11.02.2020 15:35
Sylwia Przybysz
fot. Piotr Fotek/ Reporter/East News

Sylwia Przybysz padła ofiarą oszusta. Jak się okazuje, jedna z firm postanowiła bezprawnie wykorzystać wizerunek młodej gwiazdy. Sylwia Przybysz postanowiła zabrać głos.

Sylwia Przybysz została oszukana. Firma bezprawnie wykorzystała jej wizerunek

Sylwia Przybysz została oszukana. Młoda piosenka odniosła się do pewnego zdjęcia, które krąży w sieci. Jak się okazuje, Sylwia padła ofiarą oszustwa, z którego postanowiła się wytłumaczyć.

"Nie wiem, czy mam płakać, czy się śmiać, gdy widzę te przerobione zdjęcia. Jakaś nieznana mi firma bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek do promowania swojego produktu. Jestem zażenowana całą sytuacją, ponieważ oprócz dennych zdjęć, upublicznili udzielony niby przeze mnie wywiad, w którym chwalę się, że schudła dzięki ich produktowi." - napisała gwiazda.

Sylwia dodała też, że nie ma nic wspólnego z firmą oraz produktami oferowanymi przez nią. "Nie mam z tą firmą ani jej produktami nic wspólnego. Wiem, że większość z Was wyczuła to na kilometr i dziękuję za liczne wiadomości. Podsumowując całą sprawę - jedno wielkie dno!" - podkreśliła.

Sylwia Przybysz
fot. Instagram.com/Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz w styczniu została mamą małej Poli

Sylwia Przybysz w styczniu po raz pierwszy została mamą córeczki Poli. Ojcem dziecka jest jej partner - Jan Dąbrowski. Młoda mama nie posiada się ze szczęścia. Na Instagramie chętnie dokumentuje radosne chwile spędzane z najbliższymi - córeczką oraz ukochanym.

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW