Zamknij

Sylwia Przybysz pokazała spory ciążowy brzuszek na Instagramie. Czuły komentarz ukochanego

Sylwia Wamej
05.12.2019 12:45
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
fot. Piotr Molecki/East News

Sylwia Przybysz lada moment zostanie po raz pierwszy mamą. Piosenkarka chętnie publikuje swoje fotografie w zaawansowanej ciąży. Najnowsze zdjęcie skomentował czule przyszły tata – Jan Dąbrowski.

Sylwia Przybysz pochwaliła się ogromnym, ciążowym brzuszkiem. Kiedy rodzi?

Sylwia Przybysz jest w zaawansowanej ciąży, a zdjęciami ogromnego ciążowego brzuszka chętnie dzieli się z fanami na Instagramie. Na najnowszej fotografii Sylwia pozuje odziana w czarną stylizację, prezentując sporych rozmiarów ciążowe kształty. Najnowsza fotografia Sylwii zebrała mnóstwo polubień i komentarzy. Zdjęcie skomentował również przyszły tato i chłopak Sylwii – Jan Dąbrowski. Moje dwa skarby – napisał pod zdjęciem.

Sylwia Przybysz jest już w ósmym miesiącu ciąży, a z początkiem stycznia po raz pierwszy zostanie mamą. Zarówno młoda piosenkarka, jak i przyszły tato – youtuber Jan Dąbrowski są bardzo podekscytowani, że już niebawem zostaną rodzicami. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki – pisała jakiś czas temu Sylwia Przybysz.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski. Ile lat są razem?

Złośliwcy twierdzą, że zarówno Sylwia Przybysz, jak i Janek Dąbrowski są zbyt młodzi na bycie rodzicami. Zakochani nie przejmują się jednak krytycznymi uwagami. Sylwia z Jaśkiem znają się bardzo długo. Od 6 lat są bardzo blisko. Od ponad 2 lat mieszkają razem. Pomimo młodego wieku ich relacja jest bardzo dojrzała. Mają wspólny biznes, mieszkania i plany – mówiła osoba z otoczenia Sylwii Przybysz w rozmowie z „Gala.pl”.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW