Zamknij

Sylwia Przybysz urodziła. Pokazała zdjęcie dziecka i zdradziła imię

Judyta Wanicka
14.01.2020 15:28
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
fot. Instagram:@sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami. Para młodych youtuberów powitała na świecie córkę, czym pochwalili się już na Instagramie. Jakie imię nosi córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego?

Sylwia Przybysz urodziła córkę

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali szczęśliwymi rodzicami. 14 stycznia para youtuberów powitała na świecie córkę. Dziewczynka już została oficjalnie przedstawiona na Instgramie. Córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego otrzymała imię Pola. 

Pola Dąbrowska. Nasza największa miłość! Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi! - napisała Sylwia Przybysz.

 

Wczoraj wybudziła nas z samego rana, by dzisiaj o 10.27 przyjść na świat. Witaj córeczko! - dodał na Instastory szczęśliwy Jan Dąbrowski.  

ssss
fot. Instastory:@jdabrowsky

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - kim są, ile mają lat?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to znana w sieci para youtuberów. Sylwia ma 22 lata. Zdobyła popularność jako piosenkarka publikująca covery. W 2015 roku została laureatką konkursu Youtube Young Stars i nagrała wideoklip do debiutanckiego singla „Plan”, w którym gościnnie zaśpiewał Mezo. Piosenka znalazła się na jej pierwszym albumie studyjnym. 

Jan Dąbrowski jest życiowym partnerem Sylwii Przybysz. 24-latek zaczynał karierę w sieci od publikowania filmów o tworzeniu grafiki komputerowej. Potem przerzucił się na tematykę gier komputerowych. Dzięki dokumentowaniu grania w "Minercrafta" stał się gwiazdą YouTube'a. Od 2014 jest właścicielem marki odzieżowej JDabrowsky Wear. Prowadził również program "The Voice Kids" w TVP2. 

Zagłosuj

Podoba ci się imię córki Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw