Zamknij

Sylwia Przybysz w obcisłej mini. Gwiazda pokazała ogromny, ciążowy brzuszek

Sylwia Wamej
27.12.2019 10:55
Sylwia Przybysz
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Przyszła mama nie zrezygnowała jednak na czas ciąży z seksownych kreacji. Młoda celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w zmysłowej mini. Wyeksponowała też pokaźny ciążowy brzuszek.

Sylwia Przybysz w zmysłowej mini. Pokazała ciążowy brzuszek

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niebawem po raz pierwszy przywitają na świecie pociechę - córeczkę. Sylwia wyprawiła już baby shower dla maleństwa, a prezentami pochwaliła się oczywiście w sieci. 21-letnia celebrytka nawet na czas ciąży nie zrezygnowała z kusych sukienek.

Na Instagramie opublikowała fotografię, na której pozuje w dopasowanej czarnej mini. Sylwia wyeksponowała oczywiście spory już ciążowy brzuszek. Trzeba przyznać, że w zmysłowej mini wygląda świetnie. "Ślicznie wyglądasz", "pięknie", "śliczna" - komplementowali przyszłą mamę fani.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się prezentami z baby shower

Sylwia Przybysz nie ukrywa w mediach, że jest bardzo podekscytowana tym, że już niebawem zostanie mamą. Gwiazda i jej partner - Jan Dąbrowski opowiedzieli w wywiadzie dla Pomponik.pl, jakie prezenty dostali na baby shower.

"Dostaliśmy cudowne prezenty. Wszystko było takie słodkie! Dostaliśmy małe buciki, małe skarpetki, fajne kocyki, słodkie ubranka i tak dalej. Myślałem, że się tam wzruszę. Na szczęście nie przynosili prezentów dla mnie, tylko dla naszej córuni. Ale to także trochę dla nas, bo nasz budżet rośnie i nie musimy kupować takich rzeczy" - mówił partner Sylwii, Jan Dąbrowski w rozmowie z Pomponik.pl

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.plpomnponik.pl/ SW