Zamknij

Sylwia Wysocka przez pobicie wciąż nie odzyskała zdrowia. Co dalej z jej karierą?

17.06.2021 13:15
Sylwia Wysocka
fot. VIPHOTO/East News

Sylwia Wysocka z początkiem maja trafiła do szpitala. Aktorka została dotkliwie pobita. Mimo upływu czasu i licznej pomocy ze strony lekarzy stan zdrowia aktorki wciąż jest niezadowalający. Nie wiadomo też, co dalej z jej powrotem do pracy.

Sylwia Wysocka na początku maja trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami. Aktorka została pobita przez byłego partnera. Wysocka trafiła pod opiekę lekarzy z m.in. złamanym w kilku miejscach kręgosłupem i krwiakami. Aktorka nosi obecnie gorset ortopedyczny i porusza się o kuli. Musi mieć też ortezę na nodze. Choć stan zdrowia aktorki powoli się poprawia, w dalszym ciągu nie jest jeszcze zadowalający.

Zobacz też: Sylwia Wysocka po pobiciu dochodzi do siebie. Leczenie będzie bardzo długie i kosztowne

Sylwia Wysocka wciąż nie odzyskała zdrowia po pobiciu. Co dalej z jej karierą?

"Mój stan nie poprawia się w takim tempie, w jakim bym chciała. Lekarze mówią, że nieprędko wrócę do pracy i uprawiania ukochanych sportów. Złamania bardzo wolno się zrastają" - mówiła Sylwia Wysocka w rozmowie z "Super Expressem". Nie wiadomo też, co dalej z pracą aktorki. Gwiazda miała mieć casting do nowej produkcji, jednak ze względu na problemy zdrowotne, jej kariera stoi pod znakiem zapytania.

"Początkowo szacowano, że przez pół roku może zapomnieć o pracy, ale teraz już nikt nie jest niczego pewien" - czytamy w "Rewii".

Tygodnik dodaje też, że Wysocka nie wróciła do domu, w którym doszło do wstrząsających wydarzeń. Zamieszkała u mamy, która również jest schorowana i wymaga opieki.

"Z jednej strony Sylwia cieszy się, że jest blisko mamy, bo może być o nią spokojniejsza, a z drugiej denerwuje się, że niewiele tak naprawdę może pomóc, mimo że bardzo by chciała" - czytamy w "Rewii".

Sylwia Wysocka
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News