Zamknij

Sylwia Wysocka wciąż w złym stanie. Pobita aktorka coraz gorzej widzi

22.06.2021 08:30
Sylwia Wysocka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Sylwia Wysocka została brutalnie pobita przez partnera. Aktorka z "Na Wspólnej" i "Plebanii" wciąż jest w kiepskim stanie, a teraz doszły problemy ze wzrokiem. Gwiazda od ponad dwóch tygodni prawie nie widzi na lewe oko.

Sylwia Wysocka została pobita przez byłego partnera. Aktorka znana m.in. z "Plebanii" i "Na Wspólnej" trafiła do jednego z warszawskich szpitali z poważnymi obrażeniami kręgosłupa i kończyn. Po kilku tygodniach leczenia stan gwiazdy poprawił się nieznacznie. Aktorka nosi obecnie gorset ortopedyczny i porusza się o kulach. 

- Mój stan nie poprawia się w takim tempie, w jakim bym chciała. Lekarze mówią, że nieprędko wrócę do pracy i uprawiania ukochanych sportów. Złamania bardzo wolno się zrastają - mówiła niedawno w rozmowie z "Super Expressem" Sylwia Wysocka.

Nie wiadomo też, co dalej z karierą aktorki. Wysockiej przepadły castingi do nowych produkcji, a na rychły powrót do pracy na razie się nie zapowiada.

Sylwia Wysocka została brutalnie pobita. Ma problemy ze wzrokiem 

Nowe doniesienia o stanie zdrowia Sylwii Wysockiej brzmią niepokojąco. Pobita aktorka wciąż walczy o powrót do dawnej sprawności, na dodatek od ponad dwóch tygodni traci wzrok w lewym oku.

Lekarze na razie nie wiedzą, co jest przyczyną problemów z widzeniem. Niewykluczone, że jest to konsekwencja silnego uderzenia lub powikłanie po wycięciu nowotworu złośliwego z policzka, które przeszła aktorka. Rana po zabiegu mogła została podrażniona przez napastnika. 

- Mogę powiedzieć tylko tyle, że obecnie jestem pod opieką jednego z najlepszych warszawskich szpitali okulistycznych przy ulicy Marszałkowskiej i mam nadzieję na poprawę - powiedziała "Super Expressowi" Sylwia Wysocka. 

Jak podaje tabloid, aktorka nadal nie odzyskała swoich rzeczy, a jej były partner wciąż pozostaje na wolności

Mariusz Czajka mało nie wykończył się przez kredyt. Teraz idzie na wojnę z banki