Zamknij

Colin Farrell na zdjęciu z synem. Jak wygląda dziecko Alicji Bachledy-Curuś?

Maciej Friedrich
15.03.2019 13:43
Colin Farrell na zdjęciu z synem. Jak wygląda dziecko Alicji Bachledy-Curuś?
fot. it: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Colin Farrell zabrał na premierę filmu „Dumbo” Henry'ego Tadeusza, którego mamą jest Alicja Bachleda-Curuś. Choć ciężko w to uwierzyć, chłopiec ma już dziewięć lat.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell byli jedną z najbardziej medialnych par. Związek hollywoodzkiego przystojniaka i polskiej aktorki był często opisywany przez największe światowe magazyny. Para związała się w 2008 roku, a już rok później przyszedł na świat ich syn Henry Tadeusz Farrell. Niestety okazało się, że związek gwiazd nie ma przyszłości. W styczniu 2011 Alicja oficjalnie poinformowała, że rozstała się z Colinem. Później była również związana z koszykarzem Marcinem Gortatem, ale również ta relacja nie utrzymała się zbyt długo.

Byli partnerzy ustalili, że Henry pozostanie pod opieką mamy, ale postarają się, by chłopiec miał jak najlepsze relacje z ojcem. Do tej pory ciężko było zobaczyć 9-latka u boku rodziców na publicznych imprezach. Niedawno jednak Farrell pokazał się z potomkiem na filmowej premierze, czym wzbudził ogromne zainteresowanie dziennikarzy.

ZOBACZ: Alicja Bachleda-Curuś zarobi 11 milionów?

Syn Alicji Bachledy-Curuś na filmowej premierze

Aktor postanowił zabrać syna na premierę nowej filmowej produkcji Disneya „Dumbo”. I choć wśród zaproszonych gości nie zabrakło gwiazd największego formatu, takich jak Angelina Jolie, uwaga fotoreporterów skupiła się właśnie na dziecku Alicji Bachledy-Curuś. Ciężko się dziwić, chłopiec od dawna nie był widziany publicznie, a przez lata mocno się zmienił. Geny przystojnego ojca i pięknej mamy z pewnością miały wpływ na urodę Henry'ego. Kto wie, być może kiedyś również jego zobaczymy na ekranach kin.

 

Syn Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś
fot. Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News
Hanry Tadeusz Farrell
fot. Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

RadioZET.pl/MF