Zamknij

Syn Anny Przybylskiej skończył 15 lat. Pójdzie w ślady mamy?

14.01.2021 12:46
Szymon Bieniuk z rodzicami i siostrą
fot. LUKASZ OSTALSKI/REPORTER/EAST NEWS

Syn Anny Przybylskiej, Szymon, skończył 15 lat. Jego zdjęcie pokazała w sieci siostra zmarłej aktorki. Czy on też będzie próbował swoich sił w show-biznesie?

Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Szymon, ma już 15 lat. Jego zdjęcie w sieci pokazała siostra aktorki, Agnieszka. Chłopiec jest jednym z dwóch synów, których doczekała się znana para. Oprócz tego jest jeszcze najstarsza córka - Oliwia. Oliwka już od dłuższego czasu próbuje swoich sił w show-biznesie. Ma na koncie m.in. udział w reklamie znanej marki odzieżowej oraz swoją pierwszą okładkę. Na Instagramie śledzi ją już blisko 200 tysięcy osób. To bardzo duża liczba, której może jej pozazdrościć niejedna influencerka. Coraz więcej wskazuje na to, że pójdzie ona w ślady mamy. Już teraz wiadomo, że chce zostać aktorką, a jej mama zapobiegawczo zostawiła dla niej majątek, by Oliwia mogła skupić się na rozwijaniu kariery.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk na zdjęciu z Anną Przybylską. Przypomniała pierwszą sesję z mamą [FOTO]

Szymon Bieniuk kończy 15 lat. Tak wygląda starszy syn Anny Przybylskiej

A jak będzie z Szymonem? Padają pytania o to, jaki kierunek obierze starszy syn Przybylskiej. Nie jest tajemnicą, że często dzieci artystów wybierają właśnie taką drogę, jak rodzice. Póki co jest pewne, że, tak jak w przypadku Oliwii, zapobiegawczy tata nie chce, by syn koncentrował się na czymś innym, niż nauka.

Póki co sam Szymon nie ujawnia w sieci, w jaki sposób może zapatrywać się na swoją przyszłość. Na Instagramie ma kilka zdjęć, z których wynika raczej, że lubi sport. Być może podąży śladem taty?

"Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają" - takie życzenia składa Szymonowi ciocia, a internauci dołączają ze swoimi miłymi słowami i życzeniami dla 15-latka.

RadioZET.pl/AS