Zamknij

Syn Janusza Palikota wziął ślub. Były polityk pokazał zdjęcia z uroczystości [FOTO]

07.09.2020 10:50
Janusz Palikot
fot. AFP/EAST NEWS

Janusz Palikot pokazał zdjęcia z wyjątkowej uroczystości. Jego najstarszy syn Emil wziął ślub w Grecji. Jak wyglądała para młoda w tym niezwykłym dla nich dniu?

Janusz Palikot podzielił się z internautami radosną nowiną. Jego najstarszy syn Emil wziął ślub. Dumny ojciec pochwalił się zdjęciami z uroczystości na swoim profilu na Instagramie. Para młoda złożyła przysięgę małżeńską w Grecji, gdzie towarzyszyli im najbliżsi i członkowie rodziny. W mediach społecznościowych byłego polityka pojawiło się także nagranie z tego dnia.

- No i stało się! Ślub cywilny pod Apollinem - skomentował Janusz Palikot. Uwagę internautów zwróciło przede wszystkim to, jak ubrani byli nowożeńcy. Emil Palikot postawił na błękitny garnitur, a panna młoda wybrała prostą, kremową suknię z cienkimi ramiączkami. Zaproszeni goście nie kryli wzruszenia. Mimo silnego wiatru, który rozwiał włosy panny młodej, chwila złożenia przysięgi była bardzo podniosła.

Zobacz także: Janusz Palikot otwiera nowy, nietypowy biznes. Każdy może zostać jego wspólnikiem

Janusz Palikot pokazał zdjęcia ze ślubu syna

Janusz Palikot ma czworo dzieci. Były polityk doczekał się dwóch synów - Emila i Aleksandra - z pierwszego małżeństwa z Marią Nowińską oraz syna i córki - Franka i Zosi - z drugiego małżeństwa z Moniką Kubat.

Emil Palikot, który właśnie wziął ślub, jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Studiował także za granicą, m.in. we Francji oraz Holandii. Uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych.