Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Syn Kate i Williama dostał prezent od Warszawy

25.04.2018 09:14

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy przygotował dla księżnej Kate i księcia Williama prezent z okazji narodzin ich trzeciego dziecka.

Księżna Kate fot. PAP

Syn Kate i Williama dostał prezent od Warszawy

23 kwietnia 2018 roku księżna Kate urodziła kolejne „royal baby”. Już kilka godzin po porodzie w mediach pojawiła się informacja, że to chłopiec. Para książęca nie zdradziła jeszcze jednak jego imienia.

Po narodzinach kolejnego maleństwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej do jego dumnych rodziców płyną gratulacje i prezenty z całego świata. Upominek przygotował też Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

— Gratulujemy nowego dziecka w rodzinie królewskiej. Przypominamy, że dokładnie 9 miesięcy temu Książę William i Księżna Kate odwiedzali Warszawę. Pewnie teraz szczęśliwym rodzicom przydałoby się nasze pamiątkowe body. No to wysyłamy — napisali dowcipni administratorzy na Twitterze.

Warto przypomnieć, że o tym, że księżna Kate zostanie mamą po raz trzeci, poinformowano oficjalnie we wrześniu 2017 roku. O ciąży ulubienicy brytyjskich mediów poinformowano w specjalnym komunikacie, w którym podkreślono, że królowa Elżbieta II i pozostali członkowie rodziny królewskiej są „zachwyceni” informacją o trzecim potomku Williama i Kate.

ROZWIĄŻ QUIZ O RODZINIE KRÓLEWSKIEJ:

Księżna Kate fot. Eastnews

Plotkarskie media wcześniej informowały, że trzeci potomek pary książęcej został poczęty w Polsce. W trakcie lipcowej wizyty w Polsce Kate Middleton żartowała bowiem, dziękując mamom z firmy Whisbear za prezent — misia wydającego uspokajający dla małych dzieci szum, który pomaga im zasnąć — że „wygląda na to, że po prostu będziemy musieli postarać się o kolejne dzieci”. Te słowa zostały wówczas podchwycone przez media jako pierwsze sygnały możliwego powiększenia rodziny. I tak też się stało – dziś trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama jest już na świecie.

RadioZET.pl/SI

Oceń