Zamknij

Syn Królowej Elżbiety II wplątany w aferę pedofilską: "Obmacywał mnie i całował po szyi"

Sylwia Wamej
14.08.2019 16:14
Książę Andrzej
fot. Rex Features/East News

Książę Andrzej, syn Królowej Elżbiety II został wplątany w aferę pedofilską. 36-letnia Wirginia Roberts opowiedziała w mediach o tym, co przeżyła wiele lat temu. Gdy miała 17 lat, została zmuszona do seksu z synem Królowej.

Książę Andrzej zamieszany w aferę pedofilską

Książę Andrzej może mieć nie lada kłopoty, po tym, gdy na jaw wyszły zeznania 36-letniej Wirginii Roberts. Niewykluczone, że syn Filipa i Elżbiety II przed laty zgwałcił nastolatkę. Ofiara opowiedziała w mediach o tym, co dokładnie stało się wiele lat temu.

Kobieta powiedziała w rozmowie z mediami, że miała być zmuszana do  seksu z synem Elżbiety II między 1999 a 2001 rokiem. Jak się okazuje, nastoletnia wówczas Wirginia miała być związana z rodziną amerykańskiego biznesmena Jeffreya Epsteina, który sam wykorzystywał seksualnie dziewczynę oraz kazał, aby świadczyła usługi seksualne innym kolegom. Jednym z nich miał być właśnie Książę Andrzej.

Jej dokładnie zeznania brzmią tak:"Byliśmy w klubie nocnym, kręcił miednicą pokazywał swoje okropne taneczne ruchy. Wiedział, ile mam lat. Obmacywał mi, całował mnie w szyję szeptał mi do ucha. Poszliśmy do domu jego znajomej i kąpaliśmy się razem. Zachwycał się moim młodym ciałem, lizał mi stopy, a potem w sypialni spędziłam najdłuższe 10 minut mojego życia”. - mówiła pokrzywdzona w rozmowie z dziennikarzami. Ponoć w łóżku Wirginia miała robić dokładnie to, czego zażyczył sobie Andrzej i nie mogła mu odmawiać. Pałac Buckingham odmówił wtedy wydania oświadczenia w tej sprawie.

Pałac Buckingham komentuje aferę z Książę Andrzejem

Póki co członkowie Rodziny Królewskiej odcinają się od całej sprawy, tłumacząc: "Książę Andrzej nie miał jakiejkolwiek formy kontaktu seksualnego lub relacji z Roberts”.  To jednak nie jedyna sprawa, która ciągnie się za Książę Andrzejem. Jakiś czas temu mężczyzna został oskarżony w aktach sądowych o molestowanie seksualne młodej kobiety w rezydencji na Manhattanie.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia Rodziny Królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Viva.pl/ SW