Zamknij

Syn Krzysztofa Krawczyka jest zakochany. Pochwalił się zdjęciami z partnerką [FOTO]

17.06.2021 17:03
Syn Krzysztofa Krawczyka
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Syn Krzysztofa Krawczyka pokazał swoją partnerkę. Krzysztofa junior do tej pory nie mówił o swoim życiu uczuciowym, ale okazuje się, że nie jest sam. Na Facebooku pojawiły się zdjęcia Krzysztofa Igora z ukochaną Kasią. 

Krzysztof Igor Krawczyk jest jedynym biologicznym dzieckiem zmarłego w kwietniu Krzysztofa Krawczyka. 47-latek to owoc związku gwiazdora z piosenkarką Haliną Żytkowiak. O juniorze zrobiło się głośno po pogrzebie, gdy wyszło na jaw, że chory na padaczkę mężczyzna żyje w trudnych warunkach i nie może liczyć na wsparcie ojca i jego nowej rodziny.

Krzysztof Igor walczy o część majątku po ojcu, w całości zapisanego Ewie Krawczyk. Po stronie wdowy stoi menadżer Andrzej Kosmala, który z kolei toczy medialny spór z opiekunem Krawczyka i Marianem Lichtmanem, domagających się zadbania o sprawy odsuniętego od rodziny juniora. Na szczęście chory Krzysztof Igor nie jest sam. Na co dzień może liczyć na wsparcie swojej partnerki Kasi, którą właśnie pochwalił się na Facebooku.

Krzysztof Krawczyk junior pokazał partnerkę 

Syn Krzysztofa Krawczyka ma za sobą nieudane małżeństwo. Jest ojcem kilkunastoletniego Bartka, ale przez nie najlepsze relacje z byłą żoną ma słaby kontakt z dzieckiem. Trudna sytuacja życiowa nie sprawia jednak, że Krzysztof junior cierpi z powodu samotności. Mężczyzna właśnie opublikował zdjęcia ze swoją partnerką Katarzyną. Kilka dni temu para wybrała się razem do Ustki, żeby wziąć udział w Ogólnopolskich Konfrontacjach Artystycznych Niepełnosprawnych. Krzysztof Igor Krawczyk zaprezentował się na scenie, a jego ukochana nagrała wideo z występu.  

Związek Krzysztofa i Kasi trwa już od dłuższego czasu, o czym świadczą zdjęcia udostępnione na profilu juniora. Kasia towarzyszyła mu w różnych momentach, ostatnio podczas rozprawy sądowej w sprawie testamentu.