Zamknij

Syn Krzysztofa Krawczyka uderza w Kosmalę. "Jest pan podłym człowiekiem i kłamcą"

11.06.2021 11:41
Krzysztof Krawczyk junior
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk junior odpowiedział na wiadomości Andrzeja Kosmali, które opublikował Marian Lichtman. Syn zmarłego artysty nazwał menadżera "podłym kłamcą" i zarzucił mu próbę odcięcia go od środków do życia.

Krzysztof Krawczyk junior walczy w sądzie o spadek, który w całości został przepisany żonie artysty - Ewie Krawczyk. Nie ustają także medialne przepychanki między synem piosenkarza i broniącym go Marianem Lichtmanem a stojącym po stronie wdowy Andrzejem Kosmalą. Ostatnio Lichtman uderzył w byłego menadżera Krzysztofa Krawczyka, który zasugerował, że to były Trubadur jest biologicznym ojcem Krzysztofa juniora.

- Nie mogę się powstrzymać, przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1:30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej. Czytajcie: "A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia. To będzie sensacja. Naprawdę tego pragniesz?". Krzysiek w grobie się przewraca! - napisał Lichtman na Facebooku, co spotkało się z szybką odpowiedzią Kosmali.

- Ludzie, Lichtman zwariował! Jeszcze wszystkie trupy z szafy nie wypadły!!! Czeka ciebie dużo nowości i prawdy. Czekam, aż mnie podasz do sądu. Dlaczego Krzysztof tak nagle umarł, a tak się bardzo nim opiekowałeś razem z Ewą - napisał agent gwiazdora.

Zobacz także: Skandaliczny wpis Kosmali o Lichtmanie. Menadżer zasugerował okropną rzecz

Krzysztof Krawczyk junior atakuje Andrzeja Kosmalę

Teraz do ostrej wymiany zdań między Lichtmanem a Kosmalą dołączył Krzysztof Igor Krawczyk. 48-latek na Facebooku uderzył w menadżera ojca, nazywając go "kłamcą" i "pseudo przyjacielem".

- Panie Kosmala, jest Pan podłym człowiekiem i kłamcą!!! Kiedy Pan przestanie deptać i obrażać grób mojej mamy i taty. Chce mi Pan zabrać moich ukochanych rodziców, wypisując kłamstwa na temat ojcostwa... Obraża i pomawia Pan ludzi, którzy obiektywnie stoją w mojej obronie. Próbuje Pan mi odciąć wszystkie środki do życia, robiąc to w haniebny sposób. Zarobił Pan miliony na moim ojcu. Jest Pan ohydnym człowiekiem, pseudo przyjacielem mojego taty. Wiem, że jest Pan niezadowolony, że żyję. Nie pozwolę obrażać mojej rodziny - podsumował Krzysztof Igor.

W komentarzach internauci wspierają syna Krzysztofa Krawczyka. Mają także nadzieję, że głośna przepychanka między Lichtmanem i Kosmalą niedługo się skończy ze względu na szacunek do zmarłego artysty.