Zamknij

Syn Majdanów miał nosić inne imię? Wiadomo, jak Małgorzata Rozenek chciała nazwać Henia

15.07.2020 21:26
Małgorzata Rozenek z synem Henrykiem
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek chciała nadać synowi inne imię? Henryk Majdan miał się pierwotnie nazywać inaczej - podaje serwis Plotek. Jakie imię planowali dla synka Małgorzata i Radosław Majdanowie?

Małgorzata Rozenek i Radosława Majdan miesiąc temu zostali rodzicami. Dokładnie 10 czerwca przyszedł na świat Henryk Majdan. Chłopiec jest pierwszym wspólnym dzieckiem "perfekcyjnej pani domu" i byłego męża Dody. Podobnie jak starsi synowie Małgorzaty Rozenek Henryk został poczęty metodą in vitro. Zaraz po porodzie Radosław Majdan zamieścił zdjęcie syna na Instagramie i poinformował, że Henio jest silny i zdrowy. - 3900 g i 58 cm. Snuję już co do niego plany treningowe - napisał. 

Od czasu sesji z porodówki syn Majdanów regularnie pojawia się w mediach społecznościowych. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od początku pokazują twarz chłopca na zdjęciach  Fani mieli okazję zobaczyć malucha w sesji z braćmi i podczas pierwszych spacerów. Małgorzata Rozenek również zdążyła się zaprezentować internautom w pełnej krasie. Niecały miesiąc po porodzie odsłoniła ciało w stroju kąpielowym. Wróciła także do pracy na planie "Projektu Lady".

Małgorzata Rozenek zdradziła, na kogo zagłosowała. W komentarzach burza. "Wstyd!"

Małgorzata Rozenek zmieniła imię syna w ostatniej chwili? 

Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana pierwotnie miał nosić inne imię. Portal Plotek dowiedział się, że Henio miał być Franciszkiem, ale jego rodzice zmienili plany zaraz po porodzie. 

Jeszcze w drodze do szpitala obstawała za Franciszkiem, ale kiedy chłopiec pojawił się na świecie, podjęli z Radkiem decyzję, że będzie to Henryk - cytuje swojego informatora Plotek. 

W grudniu ubiegłego roku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oficjalnie poinformowali o ciąży w "Dzień Dobry TVN". Wyznali, że spodziewają się chłopca, ale chcieli zdradzić, jakie imię wybrali. Gwiazda "Projekt Lady" zapewniała jedynie, że jest stare i szlachetne jak imiona jej starszych synów - Stanisława i Tadeusza. W pewnym momencie media obiegła wypowiedź gwiazdy, że nazwie syna Edward, ale szybko okazało się, że tylko żartowała. Ostatecznie syn Majdanów otrzymał imię Henryk. Czy dobrze się stało? Oceńcie sami. 

Posłuchaj podcastu