Zamknij

Syn Majdanów pierwszy raz u fryzjera. Nowa fryzura Henia podzieliła członków rodziny [FOTO]

05.10.2021 19:14
Rodzina Majdanów
fot. Instagram:@r_majdan

Małgorzata Rozenek pierwszy raz zabrała Henia do fryzjera na strzyżenie włosów. Półtoraroczny syn Radosława Majdana ma teraz modną fryzurę. Ale nowy look chłopca nie spodobał się wszystkim członkom rodziny. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w czerwcu 2020 roku doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. Na świecie pojawił się Henryk Majdan. Chłopczyk od razu został pokazany w social mediach bez ukrywania twarzy. Majdanowie i ich fani oszaleli na punkcie jasnowłosego malca, który kompletni zawładnął profilami Gosi i Radka, z uśmiechem pozując do zdjęć w modnych ubrankach.

10 czerwca Henryczek skończył rok, co akurat zbiegło się z wielkimi meksykańskimi wakacjami Majdanów. W końcu w życiu prawie półtorarocznego "dzidziusia Majdana" nadszedł czas na pierwszą wizytę u fryzjera. Do tej pory jego główkę zdobiły delikatne złote loczki, ale Małgorzata Rozenek najwyraźniej uznała, że pod względem długości włosów syn nie powinien póki co iść w ślady ojca i zabrała chłopca do salonu. 

Henryk Majdan pierwszy raz u fryzjera. Syn Małgorzaty Rozenek ma nową fryzurę

Gosia naturalnie zrelacjonowała na Instastories pierwsze strzyżenie syna. Henio cały czas grzecznie siedział na kolanach mamy zajęty oglądaniem czegoś w telefonie. Po chwili dzidziuś został zaprezentowany w nowej, krótkiej fryzurze. Zdjęciami ostrzyżonego Henryka pochwalił się także Radosław Majdan.

Internautom efekt bardzo się spodobał, ale w samej rodzinie Majdanów zdania na temat nowego wyglądu Henia były mocno podzielone. Małgosia, komentując wczorajszą awarię w social mediach, wyznała, że niemal cały wieczór wolny od scrollowania ekranów upłynął im na dysputach o nowej fryzurce Henryka. 

Henryk był pierwszy raz u fryzjera, czym podzielił naszą rodzinę na tych, którym się podoba w nowej fryzurze i na tych, którym się nie podoba, o zgrozo. Więc reszta wieczoru upłynęła nam na wzajemnych żalach i obelgach do siebie - powiedziała. 

A tak Henryk Majdan wygląda po pierwszy wizycie u fryzjera. Jak wam się podoba bez swoich słodkich loczków? 

xx

 

henmio
fot. Instastories:@m_rozenek
ertrr
fot. Instastories:@m_rozenek