Zamknij

Syn Małgorzaty Ohme został aktorem. 18-letni Jerzy zagrał w dużej produkcji kinowej

28.07.2021 15:15
Małgorzata Ohme
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Ohme pochwaliła się sukcesem swojego syna. 18-letni Jerzy Ohme zagrał w filmie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", pierwszej kinowej produkcji w swoim dorobku. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" pęka z dumy!

Małgorzata Ohme na co dzień prowadzi "Dzień Dobry TVN" w duecie z Filipem Chajzerem. Jest także popularnym psychologiem i autorką felietonów, prywatnie zaś - szczęśliwie zakochaną mamą dwójki dzieci. Prezenterka ma z poprzedniego małżeństwa syna Jerzego i córkę Klarę. Chłopca urodziła w wieku 24 lat, będąc w związku ze starszym o 11 lat Rafałem Ohme. 

Niedawno fani mieli okazję zobaczyć, jak wygląda najstarsza pociecha gwiazdy. Małgorzata Ohme pokazała zdjęcie syna na Instagramie i złożyła mu życzenia urodzinowe. Teraz gospodynię DDTVN przepełnia duma, ponieważ 18-letni Jurek dostał znaczącą rolę w jednej z kinowych produkcji. 

Małgorzata Ohme dumna z syna. Jerzy zagrał w filmie 

Małgorzata Ohme do tej pory rzadko chwaliła się synem w mediach, ale tylko dlatego, że chłopak prosił ją, by o nim nie opowiadała i nie publikowała jego zdjęć. Jednak w obliczu takiego sukcesu prezenterka nie mogła siedzieć cicho. Ohme poinformowała, że jej syn zagrał w filmie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" w reżyserii Heatcliffa Janusza Iwanowskiego. Jerzy zadebiutował u boku takich gwiazd jak Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Maciej Zakościelny, Sebastian Stankiewicz, Michał Koterski, Rafał Zawierucha i Anna Mucha.

Duma, no co mam napisać - skwitowała gwiazda DDTVN.

Na załączonych zdjęciach można podziwiać ucharakteryzowanego Jerzego Ohme na planie produkcji. Premiera filmu zaplanowana jest na początek przyszłego roku. 

Jesteście ciekawi, jak wypadnie na ekranie syn Małgorzaty Ohme?