Zamknij

15-letni syn Małgorzaty Rozenek szczerze o swojej orientacji. Wziął udział w Paradzie Równości

22.06.2021 15:48
Małgorzata Rozenek z synami
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Syn Małgorzaty Rozenek, 15-letni Stanisław, pojawił się z parasolką na Paradzie Równości w Warszawie. W komentarzach padła sugestia odnośnie jego orientacji. Nastolatek odpowiedział. 

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwóch synów z małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem: 15-letniego Stanisława i 11-letniego Tadeusza. Gwiazda jest dumna ze swoich starszych pociech i choć od roku na jej Instagramie króluje głównie mały Henryk, stara się równie często chwalić chłopcami na zdjęciach. 

Synowie Małgorzaty dobrze się uczą i ujawniają już swoje pierwsze talenty. Sporo powodów do dumy dostarcza ostatnio Staś Rozenek. Najstarszy z synów Małgorzaty ma bowiem ciekawą i dość nietypową jak na chłopca w jego wieku pasję. 15-latek uczy się krawiectwa. Jego talent można było podziwiać w Dniu Matki, gdy Małgorzata Rozenek pochwaliła się marynarką uszytą przez syna. Staś wyznał w jednym z instagramowych Q&A, że chciałby związać z szyciem przyszłość i zostać projektantem mody.

Syn Małgorzaty Rozenek odpowiedział na pytanie o swoją orientację 

W ubiegłą sobotę odbyła się Parada Równości w Warszawie. W kolorowym tłumie pojawiła się Małgorzata Rozenek razem z trzema synami. Najstarszy Stanisław zamieścił na Instagramie swoje zdjęcie z tęczową parasolką. 

Happy pride month #loveislove - napisał.

Jeden z internautów, najwyraźniej zaskoczony obecności 15-latka na marszu, napisał: Myślałem, że jesteś hetero. 

Staś nie pozostawił komentarza bez reakcji i wyjaśnił, że jest heteroseksualny. 

Jestem, tylko wspieram Paradę Równości - odparł.

Internauci pochwalili nastolatka, że wspiera tolerancję i gratulowali mu odważnej postawy. Inaczej było na profilu Małgorzaty Rozenek, którą spora część internautów skrytykowała za udział w imprezie.

Małgorzata Rozenek skrytykowana za udział w Paradzie Równości. "Szkoda, że chłopcy są w to wkręceni"