Zamknij

Syn Małgorzaty Rozenek zaszczepiony drugą dawką. Dumna mama skomentowała wpis Stanisława [FOTO]

22.07.2021 12:39
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek jest dumną mamą trójki synów. Najstarszy z nich, 15-letni Stanisław przyjął właśnie drugą dawkę szczepionki. Dumna mama skomentowała zdjęcie syna. Swoje trzy grosze dołożyli też antyszczepionkowcy.

Małgorzata Rozenek doczekała się trzech synów: Stanisława i Tadeusza ze związku z Jackiem Rozenkiem oraz Henryka, który jest owocem miłości gwiazdy TVN i Radosława Majdana. Najstarsza latorośl Rozenek - Stanisław ma już 15 lat. Chłopiec na Instagramie chętnie ujawnia swoje pasje, którą jest m.in. projektowanie ubrań. Chłopiec pokazał ostatnio dwie fotografie ze szczepienia. Syn Rozenek przyjął właśnie drugą dawkę.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek wywołała burzę. Fani krytykują jej zdjęcie z psem na lotnisku [FOTO]

Syn Małgorzaty Rozenek zaszczepiony drug dawką. Dumna mama skomentowała wpis syna [FOTO]

Małgorzata Rozenek skomentowała zdjęcie udostępnione przez syna: "Odpowiedzialność" - napisała gwiazda "Perfekcyjnej Pani Domu". Pod postem posypały się pozytywne komentarze, choć również i antyszczepionkowcy dołożyli "swoje trzy grosze".

"Po co ludziska chwalą się tymi szczepieniami? akcja proszczepionkowa"?, "czy wy naprawdę nie wiecie, czym grożą te szczepionki" - piszą internauci. Jedna z obserwujących udostępniła nawet link, kierujący do jednego z tekstów na temat szczepień.

Syn Rozenek nie dał się jednak sprowokować i nie odpowiedział na zaczepki antyszczepionkowców. Wcześniej, na temat szczepień i szczepionek wypowiadała się jego mama, Małgorzata Rozenek.

"Rozumiem, że można wierzyć w różne rzeczy, tylko cały czas musimy pamiętać, że nasza fantazja i wolność kończą się tam, gdzie zaczyna się drugi człowiek. Dopóki wierzymy, że ziemia jest płaska albo zakładamy sobie foliowe czapeczki na głowę, to ok, bo nikomu nie robimy tym krzywdy. Możesz wierzyć, w co chcesz, robić co chcesz, tylko nie w momencie, kiedy dzieją się takie rzeczy"- mówiła Rozenek.