Zamknij

Syn Martyniuka atakuje żonę w sieci. Los zagrał z nim w pokera?

Redakcja
04.01.2019 10:26
Syn Martyniuka atakuje żonę w sieci. Los zagrał z nim w pokera?
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News

Syn Zenona Martyniuka, który 30 grudnia został zatrzymany przez policję, postanowił skomentować całą sprawę. Twierdzi, że jego żona została zmuszona do ślubu ze względu na ciążę, a ich związek od miesięcy jest fikcją. Dementuje także informacje, jakoby podczas zatrzymania był pijany.

Od kilku dni gorącym tematem w polskim show-biznesie jest sytuacja, w jakiej znalazł się syn gwiazdora disco polo Zenona Martyniuka. 29-latek został 30 grudnia zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze zostali wezwani w związku z awanturą, jaka miała miejsce na osiedlu w Wasilkowie. Syn gwiazdora miał uniemożliwiać żonie wejście do mieszkania, w wyniku czego doszło do szamotaniny. Według doniesień „Super Expressu” zatrzymany posiadał też przy sobie ponad 3 gramy marihuany.

Okoliczności nie stawiały Daniela M. w najlepszym świetle. Postanowił więc skomentować całą sytuację w mediach społecznościowych. Wpis jest szokujący i rzuca zupełnie nowe światło na kulisy jego małżeństwa.

EN_01342755_0048
fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Oświadczenie syna Zenona Martyniuka

Syn Zenona Martyniuka opublikował wpis na Facebooku w czwartek, 4 stycznia. Pojawiają się w nim bardzo mocne słowa. 29-latek zdradza między innymi, że jego żona została zmuszona do ślubu przez rodzinę oraz informuje, że ich związek to od dawna fikcja.

„Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak, Ewelina nosiła plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciążę. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to już 7 miesięcy temu została zmuszona do ślubu przez matkę i babcię, bo co ,ludzie powiedzą na wsi w Russocicach panna z dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Ewelinę do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia, nie było też żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, która przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać”.

ZOBACZ: Firma rodziny synowej Martyniuka nie płaci podatków?

W jednym z komentarzy pod postem Daniel miał także stwierdzić, że nie mieszka z żoną od dwóch miesięcy i „ma dowody na to, że jest nimfomanką”. Trzeba przyznać, że post nie zostawia suchej nitki na 19-letniej małżonce. Sama Ewelina nie skomentowała wypowiedzi męża.

Post syna Zenona Martyniuka zniknął z jego profilu.

Post Daniela M
fot. facebook.com/daniel.martyniuk.39

RadioZET.pl/MF