Zamknij

Syn Moniki Richardson w "Tańcu z gwiazdami"? Tomasz Malcolm zaskoczył wyznaniem

26.10.2021 17:26
Monika Richardson i jej syn Tomasz Malcolm
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Tomasz Malcolm został zapytany o chęć wzięcia udziału w "Tańcu z gwiazdami". Syn Moniki Richardson zaskoczył internautów swoją odpowiedzią. 20-latek stawia produkcji pewien warunek. 

Tomasz Malcolm jest synem Moniki Richardson i jej drugiego męża, szkockiego pilota Jamie'ego Malcolma. 20-latek cierpi na zespół Aspargera, lecz nie przeszkadza mu to normalnie się uczyć i pracować. Już w szkole średniej zarabiał na siebie jako dostawca jedzenia, ponadto udało mu się zdobyć rolę w popularnym serialu TVN "Szkoła", gdzie jak chwaliła się jego mama, zarobił swoje pierwsze poważne pieniądze. 

Mimo wielu pasji i talentów oraz niezłych wyników w nauce  syn Moniki Richardson nie zdał matury z matematyki. Rezolutny 20-latek nie zamierzał się jednak z tego powodu załamywać i szybko znalazł wyjście z sytuacji. Jak zdradziła Monika Richardson, dzięki amerykańskiej maturze Tomkowi udało się dostać na jedną z polskich uczelni. Chłopak będzie studiował biznes i marketing międzynarodowy, ale i tak zamierza poprawić egzamin z matematyki w przyszłym roku. Tymczasem 20-letni Tomasz Malcolm dorabia w modelingu i uczy się lotnictwa, a w wolnych chwilach udziela się na Instagramie. 

Tomasz Malcolm o "Tańcu z gwiazdami". Syn Moniki Richardson chciałby wystąpić w programie? 

Niedawno  syn Moniki Richardson zaskoczył wyznaniem na temat swoich związków z dziewczynami, depresji i alkoholu. Tomek najwyraźniej nie ma oporów, by o takich sprawach opowiadać w sieci, bo po raz kolejny poruszył temat kobiet w swoim Q&A. Jak wyznał, mimo choroby nie narzeka na brak powodzenia u płci przeciwnej. 

Mam bardzo dobrą samoocenę, dziewczyny mnie komplementują, mam powodzenie i nie narzekam na siebie mimo zespołu Aspergera, na który cierpię - wyznał 20-latek. 

Internauci byli ciekawi także tego, czy Tomasz widziałby się na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że młodzieniec nie miałby nic przeciwko, gdy Polsat zaproponował mu udział w tanecznym show, ale najpierw musiałby wiedzieć, kto byłby jego partnerką. 

To zależy, z kim bym tańczył - odpisał na pytanie w Q&A. 

Na pewno nie byłaby to pierwsza wizyta Tomka w "Tańcu z gwiazdami. Dancing with the Stars". Wcześniej parokrotnie towarzyszył mamie goszczącej w studiu polsatowskiego show. Z kolei w 2009 roku jako kilkulatek miał okazję obserwować zmagania matki na parkiecie. Monika Richardson w parze z Krzysztofem Hulbojem zajęła czwarte miejsce w 9. edycji "Tańca z gwiazdami" w TVN. 

Taniec z gwiazdami: skandaliczna wpadka Jana Klimenta w wejściu na żywo. "Ch*j im w d***" [WIDEO]

monika
fot. Instastories:@tommalcolmofficial17