Zamknij

Syn Moniki Zamachowskiej w "The Voice Kids". Nie puścili tego w telewizji [FOTO]

17.09.2020 13:31
Monika Zamachowska z synem
fot. Jan Bielecki/East News

Tomasz Malcolm, syn Moniki Zamachowskiej, zaśpiewał na scenie "The Voice Kids". Zaprosił go Dawid Kwiatkowski. Występ 19-latka nie został wyemitowany w programie, ale Tomek zdradził szczegóły na Instastory. 

Tomasz Malcolm jest synem dziennikarki Moniki Zamachowskiej i szkockiego pilota Jamie'ego Malcolma. O 19-latku coraz częściej słychać w mediach, głównie za sprawą jego mamy, która chętnie nagłaśnia jego kolejne sukcesy. Nastolatek cierpi na zespół Aspargera, ale mimo to świetnie się uczy i jest bardzo zaradny.

Syn Moniki Zamachowskiej zdobył rolę w popularnym serialu TVN "Szkoła", gdzie zarobił swoje pierwsze poważne pieniądze. Pracował także jako ładowacz hulajnóg elektrycznych oraz dostawca jedzenia w Uber East. Monika Zamachowska jest dumna, że syn, mimo młodego wieku, chce samodzielnie pracować na swoje utrzymanie. W przyszłości chłopak chciałby zostać pilotem jak jego ojciec, dlatego uczy się lotnictwa. Oprócz nauki i pracy Tomek rozwija artystyczny talent, grając na pianinie. Okazuje się, że chłopak nieźle radzi sobie także ze śpiewaniem, co miał okazję udowodnić na scenie "The Voice Kids". 

Monika Zamachowska prosi fanów o pomoc. Jej syn został okradziony [WIDEO]

The Voice Kids: syn Moniki Zamachowskiej zaśpiewał na scenie 

Tomasz Malcolm podzielił się na Instagramie ciekawą historią, o której mało kto wiedział. Okazuje się, że w 2017 roku uzdolniony syn Moniki Zamachowskiej wystąpił w "The Voice Kids". Na scenę zaprosił go serdeczny przyjaciel Dawid Kwiatkowski. Wówczas Tomek chwycił za mikrofon i wykonał utwór "Boyfriend". Występ nie odbył się w ramach konkursu i nigdy nie został wyemitowany w telewizji. Chłopak pochwalił się jednak własnym nagraniem. 

Po tym, jak pokazałem wideo ze wspomnieniem z 2017, gdzie śpiewałem "Boyfriend" w "The Voice Kids”, chciałem wyjaśnić jedną rzecz: nie wystąpiłem w programie. Dostałem później masę wiadomości z pytaniami: "Tom, kiedy to będzie w telewizji? Kiedy byłeś w "Voice Kids"?". Słuchajcie, oto prawda - powiedział w relacji Tomasz. 

Właściwie stało się to dzięki Dawidowi Kwiatkowskiemu, który jest jedną z największych polskich gwiazd rocka i od 2015 roku jest jednym z moich najlepszych przyjaciół. Tego dnia przyszedłem do programu jako normalny widz, żeby obejrzeć nagrania i wtedy Dawid zaprosił mnie na scenę i przedstawił widowni: „To mój przyjaciel Tom, jest muzykiem, zaśpiewa wam”. Potem Piotrek, który miał mikrofon, powiedział: „Dawaj Tom, zaśpiewaj coś, masz całą widownię”. Potem po prostu zaśpiewałem "Boyfriend" - wspomina.

Nie było to nagrywane i nie będzie tego w telewizji - wyjaśnił Tomek. - Nigdy nie wystąpię w "The Voice Kids" i nie mam takich planówpostawił sprawę jasno syn Moniki Zamachowskiej. 

tomek malcolm the voice kids
fot. Instastory:@tommalcolmofficial17

Posłuchaj podcastu