Zamknij

Olga Kalicka przerwała urlop, jej syn trafił do szpitala. "Aleksia dopadł wirus"

Patrycja Chudolińska
04.03.2020 15:34
Olga Kalicka
fot. Instagram/@olgakalicka

Olga Kalicka od ponad roku jest mamą. W styczniu 2019 r. na świat przyszedł jej pierwszy syn, Aleksy. Aktorka właśnie poinformowała fanów, że jej mały chłopiec trafił do szpitala. Gwiazda musiała odpuścić plany urlopowe w związku z wirusem.

Olga Kalicka przekazała fanom smutną wiadomość

Olga Kalicka niedawno rozpoczęła urlop. Gwiazda zamierzała odpocząć w sposób aktywny na stokach narciarskich. Niespodziewanie jej plany zmieniła choroba syna. Gwiazda przekazała fanom wiadomość o stanie Aleksego.

- Plan był dobry. Był zamiar, by wreszcie odpocząć, by pojeździć na nartach, by zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, którymi będę Was zalewać... a tymczasem urlop skrócony. Aleksia dopadł wirus (nie korona!) i zamiast uskuteczniać aktywności urlopowe, spacerowaliśmy po Krynickim szpitalu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Aleksy był dzielny, jak nie wiem co. Kto ma dzieci, ten wie, że Z DZIECKIEM NIC NIE ZAPLANUJESZ! Znacie to? - napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Syn Olgi Kalickiej trafił do szpitala

Olga Kalicka zdradziła fanom, że Aleksego dopadł wirus. Szczęśliwie pobyt w szpitalu zakończył się dobrze. Fani życzą chłopcu szybkiego powrotu do zdrowia.

- U nas to samo, też wylądowaliśmy w szpitalu niedawno, na szczęście szybko wróciliśmy do domu. Dużo zdrowia dla Was!

- Dobrze, że wszystko już w porządku! Pozdrawiam.

- O raju, życzymy zdrowia.

- Dużo zdrówka i siły dla rodziców.

- Dużo zdrówka dla Aleksia! - komentują internauci.

RadioZET.pl/PCh