Zamknij

Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego ożenił się: "Powiedzieli sobie tak"

14.09.2021 12:49
Paulina Smaszcz
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Franciszek Kurzajewski, syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz ożenił się. Dziennikarka udostępniła na Instagramie zdjęcie z uroczystości ślubnej. "Powiedzieli sobie tak" - napisała dziennikarka.

Franciszek Kurzajewski, syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz ożenił się. Radosną nowiną podzieliła się w sieci jego mama, która udostępniła zdjęcie w sieci z uroczystości ślubnej.

Zobacz też:  Paulina Smaszcz gorzko o małżeństwie na łamach książki. "Rozpadła się moja rodzina"

Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego ożenił się

"Laura Esmeralda Vaccari & Franciszek Maciej Kurzajewski powiedzieli sobie TAK" - napisała szczęśliwa mama 24-letniego Franciszka. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo życzeń i gratulacji dla młodej pary.

Ukochana Franciszka Kurzajewskiego Laura pochodzi z Verony. Podobnie jak jej ukochany studiowała w Izraelu. Prawdopodobnie poznali się właśnie tam.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski doczekali się dwóch synów: Franciszka i Juliana. Para rozwiodła się w 2020 roku po ponad dwudziestu latach małżeństwa. Jak mówiła Smaszcz w jednej z rozmów, decyzję o końcu ich małżeństwa podjął Maciej Kurzajewski.

"To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam. (...) Mam ogromny szacunek dla Maćka. Jest bardzo inteligentnym, błyskotliwym, rewelacyjnym facetem i genialnym ojcem. Ale zauważyłam w pewnym momencie, że przestałam wzbudzać jego zainteresowanie. Że nie ciekawi go, czym się zajmuję, jak się czuję" - mówiła w rozmowie z magazynem "Viva!"