Zamknij

Syn Pierce'a Brosnana ma już 18 lat. Jak wygląda Paris Brosnan? [ZDJĘCIA]

Maciej Friedrich
19.09.2019 11:26
Syn Pierce'a Brosnana ma już 18 lat. Jak wygląda Paris Brosnan? [ZDJĘCIA]
fot. David Fisher/REX/Rex Fashion/East News

Pierce Brosnan był jedną z gwiazd, które odwiedziły londyński Fashion Week. Hollywoodzki gwiazdor pojawił się na imprezie razem ze swoim synem Parisem Brosnanem. 18-latek sam jest docenianym modelem. Czy przypomina słynnego tatę?

Pierce Brosnan to irlandzki aktor, który zrobił w Hollywood oszałamiającą karierę dzięki roli legendarnego Jamesa Bonda w serii filmów o przygodach agenta 007. Widzowie uwielbiają również jego kreację w komediowych musicalach „Mamma Mia” i „Mamma Mia: Here We Go Again!”. Przez lata Brosnan uważany był za jednego z najprzystojniejszych gwiazdorów kina, a część kobiet nadal uważa, że starzeje się „jak wino”.

Pierce Brosnan pojawił się w Londynie podczas London Fashion Week. Na ściance pozował u boku swojego syna Parisa, owocu związku z dziennikarką Keely Shaye Smith. 18-letni już potomek aktora wzbudził nie mniejsze zainteresowanie niż jego sławny tata.

 Aneta Kręglicka pokazała syna. Internauci: "Przystojniak"

Pierce Brosnan z synem Parisem na London Fashion Week

Nie ma wątpliwości, że syn Pierce'a Brosnana odziedziczył urodę po ojcu. Charakterystyczne rysy twarzy pomogły Parisowi zresztą w rozpoczęciu kariery. Okazało się bowiem, że 18-latek nie pojawił się na Fashion Week po to, by pozować u boku taty. Paris Brosnan jest modelem, który wystąpił podczas imprezy na pokazie marki Chrome Hearts u boku modelki Stelli Maxwell. Na swoim koncie ma już sporo branżowych sukcesów, pracował jako model między innymi dla Dolce & Gabbana, Ralpha Laurena, pojawiał się również na okładkach branżowych magazynów.

Paris nie jest jedynym dzieckiem Pierce'a Brosnana. Ma 22-letniego brata Dylana. Poza nimi Pierce Brosnan wychowuje również synów Seana i Chrisa ze związku z byłą żoną Cassandrą Harris.

 Kasia Kowalska pochwaliła się zdjęciem z synem. Ignacy ma już 11 lat [FOTO]

Zagłosuj

Czy według Ciebie Paris Brosnan jest podobny do słynnego ojca?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF