Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Syn Pierce'a Brosnana ma już 18 lat. Jak wygląda Paris Brosnan? [ZDJĘCIA]

19.09.2019 11:26

Pierce Brosnan był jedną z gwiazd, które odwiedziły londyński Fashion Week. Hollywoodzki gwiazdor pojawił się na imprezie razem ze swoim synem Parisem Brosnanem. 18-latek sam jest docenianym modelem. Czy przypomina słynnego tatę?

Syn Pierce'a Brosnana ma już 18 lat. Jak wygląda Paris Brosnan? [ZDJĘCIA] fot. David Fisher/REX/Rex Fashion/East News

Pierce Brosnan to irlandzki aktor, który zrobił w Hollywood oszałamiającą karierę dzięki roli legendarnego Jamesa Bonda w serii filmów o przygodach agenta 007. Widzowie uwielbiają również jego kreację w komediowych musicalach „Mamma Mia” i „Mamma Mia: Here We Go Again!”. Przez lata Brosnan uważany był za jednego z najprzystojniejszych gwiazdorów kina, a część kobiet nadal uważa, że starzeje się „jak wino”.

Pierce Brosnan pojawił się w Londynie podczas London Fashion Week. Na ściance pozował u boku swojego syna Parisa, owocu związku z dziennikarką Keely Shaye Smith. 18-letni już potomek aktora wzbudził nie mniejsze zainteresowanie niż jego sławny tata.

 Aneta Kręglicka pokazała syna. Internauci: "Przystojniak"

Pierce Brosnan z synem Parisem na London Fashion Week

Nie ma wątpliwości, że syn Pierce'a Brosnana odziedziczył urodę po ojcu. Charakterystyczne rysy twarzy pomogły Parisowi zresztą w rozpoczęciu kariery. Okazało się bowiem, że 18-latek nie pojawił się na Fashion Week po to, by pozować u boku taty. Paris Brosnan jest modelem, który wystąpił podczas imprezy na pokazie marki Chrome Hearts u boku modelki Stelli Maxwell. Na swoim koncie ma już sporo branżowych sukcesów, pracował jako model między innymi dla Dolce & Gabbana, Ralpha Laurena, pojawiał się również na okładkach branżowych magazynów.

Paris nie jest jedynym dzieckiem Pierce'a Brosnana. Ma 22-letniego brata Dylana. Poza nimi Pierce Brosnan wychowuje również synów Seana i Chrisa ze związku z byłą żoną Cassandrą Harris.

 Kasia Kowalska pochwaliła się zdjęciem z synem. Ignacy ma już 11 lat [FOTO]

Zagłosuj

Czy według Ciebie Paris Brosnan jest podobny do słynnego ojca?

RadioZET.pl/MF

Oceń