Zamknij

Syn Zenka Martyniuka chce rozpocząć muzyczną karierę. Co na to ojciec?

Redakcja
16.11.2018 12:01
Syn Zenka Martyniuka chce rozpocząć muzyczną karierę. Co na to ojciec?
fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Daniel Martyniuk, syn Zenona Martyniuka, pragnie pójść w ślady ojca i pokazać światu próbkę swoich muzycznych umiejętności. Czy lider Akcentu pomoże mu w zostaniu znanym muzykiem? Gwiazdor disco polo skomentował zdolności syna.

Daniel Martyniuk to syn gwiazdy disco polo Zenona Martyniuka. W ostatnim czasie w jego życiu dzieje się naprawdę sporo. 28-latek zakochał się i 6 września 2018 roku wziął ślub z 19-letnią Eweliną Golczyńską. Niedługo potem pojawiła się informacja, że para spodziewa się dziecka. Medialny szum wokół ślubu spowodował, że sam Daniel również stał się osobą rozpoznawalną. Absolwent Szkoły Morskiej w Gdyni otrzymał między innymi propozycję zagrania w nowym serialu platformy Showmax. Zenon Martyniuk zdradził również w wywiadzie, że syn odziedziczył po nim talent muzyczny.

Syn Zenona Martyniuka chce zostać muzykiem

Daniel Martyniuk w wywiadzie dla „Super Expressu” przyznał, że miłość do muzyki rozbudził w nim ojciec.

– Grać na gitarze nauczyłem się od ojca. Pamiętam, że byłem chory i przez tydzień nie chodziłem do szkoły. Tata pokazał mi wtedy kilka chwytów i spodobało mi się muzykowanie. Teraz od czasu do czasu sięgam po instrument, ale bardziej dla samego siebie. Uwielbiam grać rockowe i bluesowe kawałki z lat 50. lub 60.

Jak widać, młody Martyniuk nie chce iść po śladach sławnego taty i interesuje go zupełnie inny gatunek muzyczny. W sieci pojawił się jego wpis, który daje do zrozumienia, że nie próżnuje.

– Uwielbiam śpiewać, mam to po tacie. Moja rodzina jest bardzo muzykalna. Może wkrótce coś usłyszycie ode mnie.

Daniel Martyniuk
fot. facebook.com/daniel.martyniuk.39

Sam Zenek Martyniuk, zapytany o muzyczne plany syna, wypowiedział się o nim w samych superlatywach.

– Daniel nie ma dokładnie sprecyzowanych planów na przyszłość, ale świetnie śpiewa. Myślę, że mógłby się sprawdzić w roli wokalisty, a nawet beatboxera, w czym jest bardzo dobry. Mój syn dobrze wypada w klimatach lat 60. i 70. typu Ray Charles – chwali syna Martyniuk.

Pozostaje nam czekać na pierwsze próby muzyczne Daniela i trzymać kciuki, by powtórzył sukces ojca w innym gatunku muzycznym.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Zenona Martyniuka poślubił milionerkę?

RadioZET.pl/se.pl/MF