Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Syn Zenka Martyniuka chce rozpocząć muzyczną karierę. Co na to ojciec?

16.11.2018 12:01

Daniel Martyniuk, syn Zenona Martyniuka, pragnie pójść w ślady ojca i pokazać światu próbkę swoich muzycznych umiejętności. Czy lider Akcentu pomoże mu w zostaniu znanym muzykiem? Gwiazdor disco polo skomentował zdolności syna.

Syn Zenka Martyniuka chce rozpocząć muzyczną karierę. Co na to ojciec? fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Daniel Martyniuk to syn gwiazdy disco polo Zenona Martyniuka. W ostatnim czasie w jego życiu dzieje się naprawdę sporo. 28-latek zakochał się i 6 września 2018 roku wziął ślub z 19-letnią Eweliną Golczyńską. Niedługo potem pojawiła się informacja, że para spodziewa się dziecka. Medialny szum wokół ślubu spowodował, że sam Daniel również stał się osobą rozpoznawalną. Absolwent Szkoły Morskiej w Gdyni otrzymał między innymi propozycję zagrania w nowym serialu platformy Showmax. Zenon Martyniuk zdradził również w wywiadzie, że syn odziedziczył po nim talent muzyczny.

Syn Zenona Martyniuka chce zostać muzykiem

Daniel Martyniuk w wywiadzie dla „Super Expressu” przyznał, że miłość do muzyki rozbudził w nim ojciec.

– Grać na gitarze nauczyłem się od ojca. Pamiętam, że byłem chory i przez tydzień nie chodziłem do szkoły. Tata pokazał mi wtedy kilka chwytów i spodobało mi się muzykowanie. Teraz od czasu do czasu sięgam po instrument, ale bardziej dla samego siebie. Uwielbiam grać rockowe i bluesowe kawałki z lat 50. lub 60.

Jak widać, młody Martyniuk nie chce iść po śladach sławnego taty i interesuje go zupełnie inny gatunek muzyczny. W sieci pojawił się jego wpis, który daje do zrozumienia, że nie próżnuje.

– Uwielbiam śpiewać, mam to po tacie. Moja rodzina jest bardzo muzykalna. Może wkrótce coś usłyszycie ode mnie.

Daniel Martyniuk fot. facebook.com/daniel.martyniuk.39

Sam Zenek Martyniuk, zapytany o muzyczne plany syna, wypowiedział się o nim w samych superlatywach.

– Daniel nie ma dokładnie sprecyzowanych planów na przyszłość, ale świetnie śpiewa. Myślę, że mógłby się sprawdzić w roli wokalisty, a nawet beatboxera, w czym jest bardzo dobry. Mój syn dobrze wypada w klimatach lat 60. i 70. typu Ray Charles – chwali syna Martyniuk.

Pozostaje nam czekać na pierwsze próby muzyczne Daniela i trzymać kciuki, by powtórzył sukces ojca w innym gatunku muzycznym.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Zenona Martyniuka poślubił milionerkę?

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń