Zamknij

Syn Zenka Martyniuka poślubił milionerkę? Ewelina pochodzi z bogatego domu

Redakcja
10.10.2018 15:15
Syn Zenka Martyniuka poślubił milionerkę? Ewelina pochodzi z bogatego domu
fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

6 września syn gwiazdy disco polo Zenona Martyniuka wziął ślub z 19-letnią Eweliną Golczyńską. Jak dowiedział się „Super Express”, rodzice dziewczyny są bardzo dobrze sytuowani. Należące do nich grunty mogą być warte nawet kilkanaście milionów złotych.

O ślubie i weselu Daniela Martyniuka było głośno na długo przed samą uroczystością. Mówiło się, że na organizację oraz prezent dla młodej pary gwiazdor disco polo miał wydać prawie milion złotych. Wesele było naprawdę huczne, a młodzi zostali obdarowani między innymi luksusowym autem wartym kilkaset tysięcy oraz wysokimi sumami w gotówce. Dodatkowo pojawiła się informacja, że 19-letnia Ewelina spodziewa się dziecka. Z pewnością potomkowi Daniela Martyniuka nie zabraknie ze strony dziadków niczego. Zwłaszcza że, jak podaje „Super Express”, również rodzina panny młodej jest bardzo dobrze sytuowana.

Daniel Martyniuk ożenił się z milionerką?

„Super Express” informuje, że rodzina Golczyńskich posiada 390 hektarów gruntów o łącznej wartości około 16 milionów złotych. Dodatkowo rodzice Eweliny prowadzą gospodarstwo rolne specjalizujące się w hodowli drobiu oraz firmę produkującą wyroby betonowe. Zdaniem dziennika oba biznesy przynoszą spore zyski, a państwo Golczyńscy nie mogą narzekać na brak gotówki. Wydaje się więc, że świeżo upieczeni małżonkowie nie muszą obawiać się o ewentualną pomoc finansową, gdyby zaszła taka potrzeba.

„Super Express” informuje również, że obie rodziny bardzo przypadły sobie do gustu. Według informatora Golczyńscy i Martyniukowie spędzali ze sobą sporo czasu.

– Rodzice Eweliny polubili Daniela oraz jego rodziców. Przez ostatnie tygodnie w związku ze ślubem i weselem bardzo często bywali w Białymstoku i Grabówce.

Daniel i Ewelina z pewnością są z tego powodu szczęśliwi. Zgoda w rodzinie jest wszak bardzo ważna.

RadioZET.pl/se.pl/MF