Zamknij

Syn Zenona Martyniuka zatrzymany za posiadanie narkotyków. Nowe fakty w sprawie

Redakcja
03.01.2019 14:21
Syn Zenona Martyniuka zatrzymany za posiadanie narkotyków. Nowe fakty w sprawie
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News

30 grudnia syn gwiazdora disco polo został zatrzymany przez policję po tym, jak urządził awanturę w swoim mieszkaniu w Wasilkowie. Policja miała znaleźć przy mężczyźnie kilka gramów marihuany.

Przełom roku 2018 i 2019 z pewnością nie jest najszczęśliwszy dla Zenona Martyniuka i jego rodziny. 30 grudnia 2018 roku do mieszkania syna piosenkarza wezwana została policja. Pijany Daniel miał urządzić awanturę żonie, która wróciła ze spotkania z przyjaciółkami i odmówić wpuszczenia jej do mieszkania. Wezwani na miejsce funkcjonariusze nie tylko zmuszeni byli zatrzymać agresywnego mężczyznę, ale też znaleźli przy nim narkotyki. Jak informuje "Super Express", pojawiło się więcej szczegółów dotyczących feralnego wydarzenia.

ZOBACZ: Zatrzymano syna Zenona Martyniuka

Daniel M
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News

Zatrzymanie syna Zenka Martyniuka: nowe informacje

Jak podaje "Super Express", policję na miejsce awantury miała wezwać Danuta Martyniuk, żona Zenona. Nie miała jednak świadomości, że syn jest w posiadaniu środków odurzających. Informację te potwierdził szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku Karol Radziwonowicz.

- Tak, żona Zenka Martyniuka wezwała policję do awantury, jaką ich syn Daniel urządził w godzinach wieczornych w niedzielę 30 grudnia w swoim mieszkaniu w Wasilkowie.

Radziwonowicz potwierdził także, że przy synu Martyniuka rzeczywiście znaleziono marihuanę.

- Na chwilę obecną postępowanie prokuratorskie dotyczy posiadania przez zatrzymanego suszu roślinnego konopi innych niż włókniste, popularnie zwanych marihuaną. Grozi za to nawet 3 lata więzienia.

- W chwili obecnej nie stawiamy zatrzymanemu zarzutów w związku z awanturą domową. Wciąż trwają czynności, nie wykluczam zatem, że w dalszym ciągu postępowania mogą się takie pojawić - informuje szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku.

Według informacji "Super Expressu", przy młodym Martyniuku znaleziono ponad trzy gramy nielegalnej substancji. Mężczyzna prawdopodobnie nie przebywa już w areszcie.

ZOBACZ TEŻ: Firma rodziny synowej Zenona Martyniuka nie płaci podatków?

RadioZET.pl/se.pl/MF