Zamknij

Szalony pomysł Filipa Chajzera błyskawicznie zdobył tysiące lajków

Redakcja
02.11.2017 10:24
Filip Chajzer zrobiła urodziny
fot. ons.pl

Filip Chajzer przyzwyczaił internautów do tego, że bardzo często zabiera głos w różnych ważnych sprawach, wypowiada się na istotne tematy społeczne, czy też bierze udział w różnych akcjach niesienia pomocy innym. Tym razem swoim wpisem na Facebooku pomaga zorganizować niesamowite urodziny dla autystycznej dziewczynki.

"JEST AKCJA! Zawsze pomagaliście mi w szalonych pomysłach, a ten jest dla mnie bardzo ważny. Zauważyłem na fb wpis właścicielki sali zabaw z warszawskiego Muranowa. To co pisze jest cholernie przykre. 12 letnia Oliwia, która ma problemy ze zdrowiem marzyła o urodzinach, na które mogłaby zaprosić swoich kolegów. Mama dziewczynki z wyprzedzeniem zaprosiła gości. Były balony i tablice żeby koledzy i koleżanki z rodzicami nie zabłądzili... Niestety... Nikt nie przyszedł" - napisał na Facebooku Filip.

Postanowił działać. Skontaktował się z mamą dziewczynki, która opowiedziała o tym, co się stało. Chyba sam nie spodziewał się tak wielkiego odzewu. Już w chwilę później jego post doczekał się tysięcy reakcji (dziś 42 tysiące lajków i ponad 5,5 tysiąca udostępnień).

"Co powiecie na to żeby wpaść z dziećmi w najbliższą sobotę i zaśpiewać sto lat...? Ja piekę tort, nie wiem czy starczy dla wszystkich, ale ktoś się załapie. Niech zapamięta te urodziny do końca życia!" - zaproponował.

Kilkanaście godzin temu podzielił się informacją o tym, jak przebiega organizacja wydarzenia i szczegółami, co i gdzie będzie się działo.

"Pracujemy nad tym, żeby w sobotę zrobić niezapomnianą niespodziankę. Akcja musi być jednak super bezpieczna dla samej solenizantki. Idealnym miejscem będzie Fun Park Digiloo na warszawskim Mokotowie. Ul. Merliniego 2. Oliwka będzie miała wydzieloną dla siebie i mamy część na antresoli, skąd usłyszy i zobaczy wasze gigantyczne STO LAT. Spotykamy się w sobotę o 16. Dziewczynka przyjedzie trochę później. Ps. Dostałem setki propozycji na temat tortów i aktywności. Myślę jednak, że najważniejsze to fakt, że będziemy razem w świetnej sprawie. Nikt nie ogarnąłby tyle bitej śmietany na raz. Pozwolicie dobrzy ludzie, że tort dla Oliwki zrobię osobiście. Przepisy mile widziane".

Trzymamy kciuki za udane urodziny Oliwki.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Filip Chajzer został ojcem. On i jego ukochana - była dziennikarka TVP, Małgorzata Walczak - doczekali się syna. O narodzinach poinformował w sieci starszy ze znanych Chajzerów - Zygmunt. Synek Filipa prawdopodobnie nosił będzie imię Jerzy lub Aleks.

RadioZET.pl/SA