Zamknij

Szok! Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem. Dopiero co urodziła

Redakcja
28.11.2018 16:38
Anna Wendzikowska
fot. Instagram

Zaledwie miesiąc temu dziennikarka i prezenterka Anna Wendzikowska urodziła swoje drugie dziecko, tymczasem okazuje się, że ona i jej dotychczasowy partner, ojciec małej antosi - Jan Bazyl - rozstali się.

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl nie są już parą? Takie informacje pojawiły się w mediach. Czy rzeczywiście prezenterka i ojciec maleńkiej Antosi rozstali się?

Anna Wendzikowska singielką

Jak informuje "Pudelek", Jan Bazyl w ostatnich dniach zakończył związek z Wendzikowską. Nie są znane żadne szczegóły na ten temat, choć wiadomo, że warszawski biznesmen i prezenterka miewali już kryzysy. Kiedy Wendzikowska zaszła w ciążę, ich relacje poprawiły się, ale - okazuje się - nie na tyle, by związek przetrwał.

"Wszystko rozegrało się w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Ania została sama z dzieckiem" - informuje źródło "Pudelka". To ogromne zaskoczenie, bo zaledwie miesiąc temu na świat przyszła córeczka Wendzikowskiej i Bazyla.

Dotąd dziennikarka nie potwierdziła oficjalnie tych sensacyjnych wiadomości. Jeśli tak by było, to dla gwiazdy byłoby kolejne w ostatnich latach przykre rozstanie. Przypomnijmy, że wcześniej dziennikarka związana była z Patrykiem, z którym zaszła w pierwszą ciążę. W 2015 na świat przyszła ich córeczka Kornela. Niestety, związek ten się rozpadł, a miłość Wendzikowska znalazła właśnie u boku Jana Bazyla. Ich związek rozwijał się bardzo szybko - decyzja o wspólnym zamieszkaniu zapadła zaledwie po kilku miesiącach i wkrótce okazało się, że gwiazda jest w ciąży.

RadioZET.pl/Pudelek/SA