Zamknij

Szok! Natalia Siwiec kończy z rozbieraniem się

Redakcja
08.06.2018 11:10
Natalia Siwiec Mykonos
fot. Instagram

Natalia Siwiec oświadczyła, że nie chce już dłużej epatować golizną. – Ten etap jest już za mną – powiedziała. Co się zmieniło?

Modelka i celebrytka Natalia Siwiec nigdy nie stroniła od rozbieranych zdjęć. Sesje w półnegliżu (a nawet negliżu) były dla niej codziennością, a na Instagramie gwiazda bardzo często pojawiała się w skąpych strojach, prężąc i prezentując ciało. Teraz jednak sporo może się zmienić. Wszystko przez fakt, że jest mamą.

Córka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego ma już prawie rok, a od chwili kiedy dziecko przyszło na świat, życie pary bardzo się zmieniło. Zmieniła się też Siwiec. Jak przyznała w jednym z wywiadów, nie chce już pozować do rozbieranych zdjęć. – Ten etap jest już za mną – powiedziała w rozmowie z „Faktem”.

– Gdyby teraz zadzwonił do mnie magazyn dla panów z propozycją rozbieranej sesji, odmówiłabym. Ten etap już jest za mną. Przed córką było pięknie, ale teraz już nie byłoby mowy o takiej sesji – zapowiada Siwiec. Modelka zapewnia jednak, że to, co robiła w przeszłości, nie jest dla niej powodem do zażenowania czy wstydu. Twierdzi, że o rozbieranych sesjach zamierza z dzieckiem rozmawiać i nie chce nic przed nim ukrywać.

– Z dzieckiem trzeba rozmawiać, trzeba je na wszystko przygotowywać. Nie wyobrażam sobie, że moja córka pójdzie do szkoły i moje rozbierane zdjęcia pokaże jej kolega lub koleżanka – powiedziała.

Przypominamy, że już jakiś czas temu Siwiec oznajmiła, że wraz z Raduszewskim rozważają już kolejne dziecko. Ciekawe, kiedy Mia doczeka się rodzeństwa i czy kolejna ciąża Natalii również budzić będzie tak duże zainteresowanie jak poprzednia.

RadioZET.pl/Fakt/SA