Zamknij

Szymon Hołownia podzielił się radosną nowiną. Urodziła mu się córeczka [FOTO]

13.01.2022 13:56
Szymon Hołownia z córką
fot. Instagram/Szymon Hołownia/screen

Szymon Hołownia podzielił się w sieci radosną nowiną. Właśnie przyszło na świat jego drugie dziecko. Dziennikarz pokazał zdjęcie i zdradził, jak dziewczynka dostała na imię.

Szymon Hołownia i jego żona, Urszula, niemal do samego końca ukrywali, że oczekują przyjścia na świat ich drugiego dziecka. Faktem, że Urszula Brzezińska-Hołownia jest w ciąży, podzielili się w świątecznym filmiku, w którym składali bożonarodzeniowe życzenia oraz życzenia na nowy rok. Dziennikarz i polityk podkreślał wtedy, że dla nich to będzie rok wyjątkowo przełomowy. I rzeczywiście tak jest.

W najnowszym poście, który Szymon Hołownia opublikował na Instagramie, dziennikarz pokazał zdjęcie z nowo narodzoną córeczką.

Zobacz także:  Meghan Fox i Machine Gun Kelly zaręczyli się. Gwiazda pokazała romantyczne wideo

Szymon Hołownia powitał na świecie drugą córeczkę. Pokazał zdjęcie i zdradził imiona

Na zdjęciu widzimy szczęśliwego, dumnego tatę z córeczką Elżbietą Wandą. Jak przekazuje Hołownia, maleństwo przyszło na świat 13 stycznia wczesnym rankiem. Żona oraz córeczka teraz odpoczywają i nabierają sił, a on zamierza na pewien czas zniknąć z sieci i skupić się na tym, co teraz dla niego najważniejsze. W swoim wpisie dziennikarz podziękował także za wsparcie i miłe komentarze, które przekazywali mu internauci.

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też! :) Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da - pisze Szymon Hołownia.

Pod postem już pojawiły się setki komentarzy z gratulacjami. I my również do nich dołączamy. Elżbieto Wando - witaj na świecie.