Zamknij

TOP MODEL 8: Marcin Tyszka zachwycił się uczestniczką z krągłościami. „Najbardziej odlotowa dziewczyna tej edycji”

Judyta Wanicka
03.09.2019 12:38
Marcin Tyszka w 8. sezonie "Top Model"
fot. Jankowski/REPORTER/EASTNEWS

8. sezon „Top Model” rozpoczął się dość zaskakująco. Marcin Tyszka oszalał na punkcie uczestniczki o imieniu Vanessa, której figura daleka była od typowych rozmiarów modelki. Krągła dziewczyna ze sztucznymi rzęsami tak oczarowała jurora, że bez problemu przeszła do następnego etapu. Czym Vanessa tak urzekła Tyszkę? 

Top Model 8: Krągła Vanessa podbiła serce Marcina Tyszki

Pierwszy odcinek 8. sezonu „Top Model” obfitował w zabawne, a czasami zaskakujące sytuacje. Okazuje się, że w tym roku uległ zmianie nie tylko czas emisji, który został wydłużony do 90 minut, ale także podejście jury do uczestników. Najlepiej widać to po wczorajszym zachowaniu Marcina Tyszki. Do tej pory fotograf dość surowo oceniał uczestniczki, które z ledwością mieściły się w kanonach urodowych typowych modelek. Tyszka bez ogródek potrafił wytknąć wady figury kandydatki i z właściwym sobie sarkastycznym poczuciem humoru odesłać ją do domu. Tym razem jednak było inaczej.

Tyszka zachwycił się dziewczyną, która nie tylko nie miała wymaganego wzrostu, ale również nie należała do najszczuplejszych. 17-letnia Vanessa stwierdziła, że chce zostać jedyną w swoim rodzaju legendą programu.

Chcę pokazać, że nieważne, czy kobieta jest XS, czy XL, ale że ważne jest, żeby poczuła w sobie piękno, bo wtedy stanie się ideałem – powiedziała Michałowi Pirógowi.

Gdy krągła Vanessa pojawiła się na wybiegu, u Marcina Tyszki natychmiast pojawił się błysk w oku. Jurorowi spodobały się jej kocie ruchy i przebojowy charakter. Ale nie obeszło się bez małej złośliwości... Fotograf zażartował z długich sztucznych rzęsy uczestniczki, które nazwał „łopatami”. Harda dziewczyna jednak nie dała się zbić z pantałyku i zaczęła kokietować jurora. To najwyraźniej podziałało, bo Tyszka poprosił Vanessę, by przebrała się w strój kąpielowy i zapozowała do zdjęć.

Efekty tak spodobały się jurorowi, że przymknął oczy na niedoskonałości modelki i przepuścił ją do następnego etapu. 

No co ja mogę powiedzieć, no. No najbardziej odlotowa dziewczyna tej edycji. Widzimy się dalej. Ma tyle osobowości, że nawet sexy wyglądają jej krągłości – skomentował.

Top Model 8. odcinek 1 – kto przeszedł dalej?

Do kolejnego etapu „Top Model 8” zwanego boot campem przeszło już kilkoro uczestników. Pierwszą osobą, która zyskała zaufanie jurorów, była 21-letnia Magda Karwacka. Jednogłośnie szansę na walkę w programie otrzymał Denis Chmielewski. Podobnie w następnym etapie znaleźli się: Rafał Torkowski, Natalia Nienałtowska oraz Dawid Woskanian. 

Zagłosuj

Podoba ci się Vanessa z "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW