Zamknij

Taco Hemingway w obiektywie Igi Lis. W końcu pokazał prywatne zdjęcie [FOTO]

03.07.2020 12:07
Taco Hemingway pokazał prywatne zdjęcie
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/ EAST NEWS

Taco Hemingway niezwykle rzadko chwali się swoim życiem osobistym. Postanowił jednak zrobić wyjątek i opublikować zdjęcie, które wykonała jego ukochana Iga Lis.Dla wielu fanów rapera było to niemałe zaskoczenie.

Taco Hemingway, czyli Filip Tadeusz Szcześniak, szturmem wdarł się do pierwszej ligi polskiego rapu. W 2014 roku wydał minialbum "Trójkąt warszawski", który przypadł do gustu fanom i krytykom. Taco wykorzystał szansę i stał się jednym z najpopularniejszych raperów w kraju, a także jednym z najlepiej się sprzedających. Hitem okazała się także wspólna płyta Hemingwaya i innego z czołowych przedstawicieli "nowoczesnego" hip-hopu, Quebonafide.

Szcześniak zyskał rozgłos nie tylko w swoim gatunku, obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów. Nic dziwnego, że fani łakną każdej informacji dotyczącej życia Filipa. Ten jednak nie podąża drogą wielu kolegów z branży i chroni swoją prywatność. Dotyczy to także związku z Igą Lis, córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Oboje unikają medialnego szumu, tym większym rarytasem jest każde ich prywatne zdjęcie. Taco postanowił zrobić wyjątek i pokazać prywatną fotografię, co nie zdarzyło mu się od bardzo długiego czasu. W roli fotografa znalazła się ukochana Iga.

 Taco Hemingway opowiedział o swojej "wyśnionej Polsce". Poruszający apel

Taco Hemingway na prywatnym zdjęciu. Autorką Iga Lis

Fani Taco Hemingwaya musieli być w szoku, gdy na jego profilu znalazło się zdjęcie niezwiązane z życiem zawodowym artysty. Co więcej, fotografia została wykonana przez partnerkę rapera.

- Kiedy scrolluje sobie dmy i dostaje info, że już lipiec. fot. Iga Lis - napisał Szcześniak pod czarno białym zdjęciem

Fani nie kryli zachwytu, zwłaszcza że większość z nich podejrzewa, że z pozoru niewinne zdjęcie to zapowiedź nowego albumu.

- To teraz czekamy na płytę.

- Oho, czyżby coś się szykowało - emocjonują się fani.

Czyżby w książeczce nowego albumu znalazły się zdjęcia autorstwa Igi?