Zamknij

Taco Hemingway skomentował plotki o rzekomym rozstaniu z Igą Lis. Fani poznali prawdę

28.06.2021 12:04
Taco Hemingway
fot. Krzysztof Kaniewski/ Reporter/ East News

Taco Hemingway skomentował plotki, jakoby rozstał się ze swoją dziewczyną - Igą Lis. Wystarczył jeden komentarz rapera, aby rozwiać wszystkie wątpliwości fanów.

Taco Hemingway i Iga Lis rozstali się? Takie informacje pojawiły się niedawno w mediach, a wiadomość miała przekazać osoba z otoczenia pary. Jak się okazuje, wszystko między nimi jest w porządku. Dowodem na to, jest m.in. ostatni komentarz rapera, który pojawił się na profilu Igi. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa obchodziła ostatnio urodziny. Pod jednym z ostatnich zdjęć pojawił się komentarz jej ukochanego, który rozwiał wszystkie wątpliwości. "Sto lat. Kocham Cię" - napisał muzyk.

Zobacz też:  Iga Lis otwarcie wsparła LGBT. Wymowne zdjęcie córki Kingi Rusin [FOTO]

Taco Hemingway skomentował plotki o rzekomym rozstaniu z Igą Lis. Fani poznali prawdę

Iga na ten komentarz odpowiedziała emotikonką serca. Wygląda więc na to, że między nimi wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Iga Lis i Taco Hemingway spotykają się ze sobą od maja 2018 roku. Początkowo para ukrywała swój związek, jednak z czasem zaczęli okazywać sobie czułość i pojawiać się razem publicznie. Jednak para nie obnosi się ze swoim związkiem. Między Igą i Taco jest aż dziewięć lat różnicy, jednak nie stanowi to dla nich żadnego problemu.