Zamknij

Tadeusz Sznuk na zdjęciu z młodości

Redakcja
07.02.2018 15:31
Tadeusz Sznuk na zdjęciu z młodości
fot. Facebook

Tadeusz Sznuk udostępnił na Facebooku zdjęcie z młodości. Prowadzący program „Jeden z dziesięciu” bardzo zmienił się przez lata.

Tadeusza Sznuka nikomu nie trzeba przedstawiać. Prowadzący „Jeden z dziesięciu” od lat jest jednym z najbardziej lubianych i szanowanych polskich dziennikarzy. Sznuk z sukcesami próbował także swoich sił w aktorstwie.

Na profilu na Facebooku programu „Jeden z dziesięciu” pojawiło się zdjęcie Tadeusza Sznuka z młodości. „Poznajecie tego przystojnego mężczyznę? Za kilka minut poprowadzi siódmy odcinek 101. edycji, więc gorąco zachęcamy do oglądania!” — czytamy w opisie fotografii.

Przypomnijmy, że teleturniej „Jeden z dziesięciu”, od poniedziałku 15 stycznia 2018 jest emitowany w TVP1 o godzinie 18.55, a nie — tak jak wcześniej — w Dwójce.

Teleturniej „Jeden z dziesięciu” jest emitowany od 1994 roku. Od początku gospodarzem jest dziennikarz radiowy Tadeusz Sznuk. Program jest emitowany w edycjach, z których każda obejmuje 21 odcinków: 20 eliminacyjnych oraz jeden finałowy.

RadioZET.pl/SI