Zamknij

Tajemnicza siedemnastolatka z Albatrosa, po której został "smutek, żal", to...? [MILIONERZY]

13.08.2020 15:00
Tajemnicza siedemnastolatka z Albatrosa, po której został "smutek, żal", to...? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Tajemnicza siedemnastolatka z Albatrosa, po której został "smutek, żal", to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 20 tysięcy złotych.

Tajemnicza siedemnastolatka z Albatrosa, po której został "smutek, żal", to...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 20 tysięcy złotych.

Tajemnicza siedemnastolatka z Albatrosa, po której został "smutek, żal", to...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", "Tajemnicza siedemnastolatka z augustowskiego Albatrosa, po której został "smutek, żal", to...?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Beata

B. Małgośka

C. Anna Maria

D. Baśka

Uczestniczka miała do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe - Telefon do przyjaciela. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła z niego skorzystać. Ostatecznie zaznaczyła odpowiedź A.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Tajemnicza siedemnastolatka z Albatrosa, po której został "smutek, żal", to...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Tajemnicza siedemnastolatka z Albatrosa, po której został "smutek, żal", to...?", to właśnie A. Uczestniczka wygrała 20 tysięcy złotych i mogła kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl