Zamknij

Tak Adele i Jennifer Lawrence bawiły się klubie dla gejów [WIDEO]

Sylwia Wamej
25.03.2019 13:33
Adele i Jennifer Lawrence
fot. Instagram.com/ Adele/ Jennifer Lawrence

Mimo że Adele i Jennifer Lawrence są wielkimi gwiazdami, mają dystans do sławy. Obie artystki udały się na imprezę do popularnego gejowskiego klubu w Nowym Jorku, gdzie bawiły się razem z tłumem. Jak nietrudno się domyśleć, były głównymi gwiazdami wieczoru.

Adele i Jennifer Lawrence szaleją w gejowskim klubie

Adele i Jennifer Lawrence to gwiazdy, które przyjaźnią się ze sobą na co dzień. Choć obie są bardzo zajęte, znalazły trochę czasu i wybrały się razem na imprezę. Bez wystawnych kreacji, tłumu ochroniarzy i paparazzi wyruszyły do popularnego gejowskiego klubu „Pieces”.

Jennifer Lawrence i Adele zdobyły serca publiczności

Obie artystki szybko zostały zauważone i jak łatwo się domyślić, były największymi gwiazdami wieczoru. Adele nie omieszkała wziąć udziału w muzycznych zabawach. Na pytanie, czy zamierza się dobrze bawić, odpowiedziała: „ku**a, jasne”. Przegrała w muzycznej zabawie, co nie umknęło jej przyjaciółce – Jennifer Lawrence. „Jak mogłaś przegrać?” – śmiała się Jennifer. Adele ponownie wzięła udział w muzycznej zabawie, po czym znów przegrała.

Dla gości klubu „Pieces” to była wyjątkowa i niezapomniana noc. Z kolei Jennifer Lawrence i Adele udowodniły, że są dziewczynami z krwi i kości, z dystansem do siebie, poczuciem humoru i luzem. Najwyraźniej obie gwiazdy potrzebowały odrobiny takiej normalności. W sieci pojawiły się nagrania, na których widać, jak świetnie bawią się obie gwiazdy.

Zagłosuj

Lubisz tańczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW