Zamknij

Tak cały świat gratulował Lewandowskim

Redakcja
05.05.2017 09:45
Tak cały świat gratulował Lewandowskim
fot. Instagram

Ania Lewandowska 4 maja została po raz pierwszy mamą. Szczęśliwą nowiną podzielił się ze światem świeżo upieczony tata – Robert Lewandowski. Gratulacje dla młodych rodziców spływają niemal z całego świata. Zobacz, które gwiazdy się do nich dołączyły.

Radosną nowiną podzielił się jako pierwszy Robert – i to on potwierdził wcześniejsze plotki: Ania urodziła córeczkę, która otrzymała przepiękne imię Klara. Piłkarz dodał także, że jego żona czuje się dobrze.

Wśród gratulujących celebrytów znalazła się między innymi Anna Kalczyńska, dziennikarka „Dzień Dobry TVN". „Samych radości dla małej Klary:)! Piękne imię" – doceniła gust Lewandowskich prezenterka. 

Gratulacje w imieniu swoim i męża, czyli Wojciecha Szczęsnego, złożyła oczywiście też Marina Łuczenko, która zamieściła na Instagramie kilka zabawnych emotikonek z gratulacjami. Także Kasia Zielińska postanowiła przekazać kilka ciepłych słów świeżo upieczonym rodzicom. „Gratulacje!!!! Cudowny, wspaniały, najpiękniejszy dzień dla Was" – napisała aktorka i dodała mnóstwo serduszek.

Na Instagramie można przeczytać także wpis Marceliny Zawadzkiej, która napisała: „Ogromne gratulacjeeee". Gratulacje złożyła też znana z serialu „Pierwsza miłość" Joanna Opozda.

RadioZET.pl/SI