Zamknij

Tak dziś wygląda Vesna, starsza córka Roberta Leszczyńskiego

Redakcja
22.05.2018 15:40
Vesna Leszczyńska
fot. 1: Fotek/Reporter/EAST NEWS/foto główne: VIPHOTO/EAST NEWS

Od śmierci Roberta Leszczyńskiego minęły już ponad trzy lata. Tymczasem starsza z jego córek ma już 15 lat. Jak wygląda, co robi i czy chce iść w ślady ojca?

Robert Leszczyński był znany ze swojego zamiłowania do oryginalnych t-shirtów - a właściwie do ciekawych nadrukach na nich. Każda z jego koszulek była jakimś przekazem. Właśnie za pośrednictwem swojego t-shirta dziennikarz poinformował opinię publiczną o przyjściu na świat swojej pierwszej córki. Pojawił się na planie trzeciej edycji Idola prezentując na piersi zdjęcie swojego dziecka i zdradzając datę urodzenia dziewczynki. "Vesna przyszła 17-02-2003" - głosił napis.

EN_00907007_1685

Trudno uwierzyć, że minęły już ponad trzy lata od śmierci dziennikarza, a jego córka, Vesna Leszczyńska, skończyła w grudniu 15 lat. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się nastolatka?

Vesna jest dosyć aktywna w social mediach i chętnie dzieli się swoimi zdjęciami. Na jej Instagramie jest sporo zdjęć z różnych zagranicznych wyjazdów. Dziewczyna uwielbia słońce i plażę, jest też zafascynowana muzyką swoich ulubionych artystów: duetu M&M czy Justina Biebera. Od dawna wykazuje zainteresowanie grą na instrumentach: uczy się grać na wiolonczeli i pianinie. Jej ulubionym sportowcem jest Robert Lewandowski. Sama zaś deklaruje, że jej życiem jest taniec. W 2017 roku brała udział m.in. w Międzynarodowym Turnieju "Time For Dance" w podwarszawskim Legionowie, gdzie zajęła trzecie miejsce.

Tak dziś wygląda starsza córka Roberta Leszczyńskiego.

Podobna do taty?

RadioZET.pl/SA